Similar lots by type
-
#208“Madame Vigée - Lebrun en haar dochter, Julie”. Een bronzen groep op grijs marmeren voetstuk, naar voorbeeld van het zelfportret uit 1789.
“Madame Vigée-Lebrun et sa Fille Julie”. Groupe en bronze sur base en marbre gris d’après l’autoportrait de 1789.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 500 / 600 -
#173Een zittende rozenhouten kat. Monogram ‘B.J. 57’, mogelijk voor Jordens. Lichte schade aan het vernis.
Chat assis en bois de rose. Monogramme B.J. 57, peut-être par Jordens. Usures au vernis.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#47Lodewijk Van BoeckelEen smeedijzeren roos op een onyxen sokkeltje. Gesigneerd.
Rose en fer forgé sur socle en onyx. Signée.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#328Barye“Liggende tijger”. Een bronzen beeldje. Postume geut.
“Tigre couché”. Statuette en bronze. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143“Het doopsel”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Kleien manco’s.
“Le baptême”. Croquis en plâtre pour une sculpture en bois, utilisé comme décoration de façade d’une maison. Anvers, XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#683“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350 / 500 -
#91Een paardenhoofd van verzilverd brons.
Tête de cheval en bronze argenté.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#397Een reeks van drie putti met bloemen van meerkleurig biscuit.
Suite de trois putti aux fleurs en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Omstreeks 1800.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Vers 1800.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#38Een bronzen skiër op een onyxen sokkel. Jaren ‘30.
Skieur en bronze sur socle en onyx. Années 30.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 45 -
#203“Lorenzo de Medici”. Een bronzen beeld naar een werk van Michelangelo. Op los voetstuk van grijs marmer. Gieterij H. Luppens & Cie. te Brussel. Omstreeks 1900.
“Lorenzo de Medici”. Sculpture en bronze d’après Michel-Ange. Base amovible en marbre gris. Fonderie H. Luppens & Cie, Bruxelles. Vers 1900.No longer availableDim. h: 52 + 10 cmEstimate: € 550 / 650 -
#133“Meisje”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Met gieterijstempel.
“Fille”. Statuette en bronze d’après Chiparus. Avec cachet de fondeur.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#251“Ballerina”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel.
“Ballerine”. Statuette en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#501“Meisje”. Een porseleinen beeldje met zilverkleurig glazuur.
“Fille”. Statuette en porcelaine à glaçure de couleur argent.No longer availableDim. h:Estimate: € 40 / 60 -
#148Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Sint Jacob”. Een bronzen wandbeeld. Gegoten door L. De Mey. 1969.
“Saint-Jacques”. Sculpture murale en bronze. Fondue par L. De Mey. 1969.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#693Een voorouderhoofdje van terra cotta. Komaland (Ghana).
Une tête d’ancêtre en terre cuite. Pays des Koma, Ghana.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#141Willy KreitzPeriod: 1903 - 1982Een meisjesbuste van terracotta op een houten sokkel. Gesigneerd.
Buste de fille en terre cuite sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 150 / 200 -
#121“Maria Hemelvaart met engelen”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Achteraan gemonogrameerd ‘A.S.’.
“Assomption aux anges”. Sculpture en bois. Monogrammée A.S. au verso.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#378“Indiaan bij kano” Een handgeschilderd beeldje van lood (?). Omstreeks 1900. Eén handje manco.
“Indien près d’un canoë”. Statuette en plomb (?) peinte à la main. Vers 1900. Une main manquante.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#123“Engel als symbool van de vrijheid”. Een bronzen beeld op onyxen voetstuk.
“Ange symbolisant la Liberté”. Sculpture en bronze sur base en onyx.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#495Dinh Van ParisEen zilveren schakelketting van 925 ‰ in originele doos.
Une chaîne à maillons en argent 925 ‰. Emballage d’origine.No longer availableDim. 99,15 gEstimate: € 100 / 150 -
#771Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.
Trois sages en porcelaine de Chine polychrome. XXe siècle.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#587Anne Van Canneyt“Knielende Salomon”. Bronzen beeld. Gemonogrammeerd.
“Salomon agenouillé”. Sculpture en bronze. Monogrammée.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#306Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
Une vitrine à deux portes à vitrines en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. 194 x 150 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#472“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#621Twee gesculpteerde slagtanden, beide versierd met een slang, die een kikker aanvalt. Congo, eerste kwart XXste eeuw.
Deux défenses sculptées, les deux décorées d’un serpent tenant une grenouille. Congo, premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#80Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee parels.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux perles.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 150 / 250 -
#717Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit negen champagnefluiten, negen rodewijnglazen, negen wittewijnglazen, negen aperitiefglazen en vijf cocktailglazen.
Service à verres en cristal taillé incolore comprenant neuf flûtes, neuf verres à vin rouge, neuf à vin blanc, neuf à apéritif et cinq verres à cocktail.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#831Een lot kristal: een grote kleurloze fruitcoupe, een kleurloos vaasje, een rood vingerkommetje en een paarse asbak.
Lot de cristaux contenant une coupe à fruits et un petit vase incolores, un rince-doigts rouge et un cendrier pourpre.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#225Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine briljantjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits brillants.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 100 / 150 -
#99“Vissersboot aan de kust” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#721Villeroy & Boch, SeptfontainesEen theeservies van porselein met een veelkleurig decor “Acapulco”. Onderaan gemerkt. Bestaande uit een theepot, een dienblad, twee onderzetters, twee kopjes zonder oor, zes kopjes en zes schoteltjes.
Service à thé en porcelaine à décor polychrome “Acapulco”. Marque sous la base. Comprenant une théière, un plateau, deux sous-plats, deux tasses sans anses, six tasses et six soucoupes.No longer availableEstimate: € 60 / 80

