#64Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954
“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een houten marqueterie buikcommode met laden, bronzen hengsels, putti’s en florale elementen ingelegd.
#221Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
“Jonge dame”. Een uit marmer en albast gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
#396
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 138 x 230cmEstimate: € 100/150 -
#401
Een Murano vaas van meerkleurig Italiaans glas met een millefleurdecor.
#559Beloutsj
Een handgeknoopt Oosters zadeldeken.
A hand-knotted Oriental wool carpet.No longer availableDim. 188 x 93cmEstimate: € 40/50 -
#354
Een kleurloos kristallen vaas onderaan gemerkt Val Saint Lambert, draagt eveneens een merksticker. Vertoond kleine schilferschade aan de bovenrand.
#72Harry BuyckPeriod: 1928-2017
“Naakt”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd
#108
Een putto van gepolychroomeerd metaal.
A polychrome metal putto sculpture.No longer availableDim. 80cmEstimate: € 150/250 -
#5
Een Murano glazen beeld van een haan, met groen in de massa.
#486Naïn
Een Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#388Murano
Een vintage Murano vaas van meerkleurig glas.
A vintage Murano vase made of multicolored glass paste.No longer availableDim. 46cmEstimate: € 60/80