Other lots in this auction
-
#733Een bronzen kunstvoorwerp. Afrikaans?
Une pièce d’art africaine (?).No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84714 albums Artis Historia.
14 albums Artis Historia.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#741Matchbox King Size K-13“ERF Ready Mix concrete truck”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”ERF Ready Mix concrete truck”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#145Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,85 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de marquises ayant un poids total de ± 1,20 ct et d’un rubis central de ± 0,85 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#161“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#26Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
Un lot de onze candélabres en laiton dont cinq paires et un seul.No longer availableDim. h: 20 - 29 cmEstimate: € 55 / 100 -
#845Matchbox Series 4; 18; 25; 27 & 31Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Dodge Stake truck.- Field car.- Ford Cortina G.T.- Mercedes-Benz 230 SL.- Lincoln Continental.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:Dodge Stake truck.- Field car.- Ford Cortina G.T.- Mercedes-Benz 230 SL.- Lincoln Continental.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#497Een paar Nigeriaanse snaarinstrumenten, gemaakt van kalebassen met schelpjes en vacht.
Une paire d’instruments à cordes, fait à partir de kalebas, coquilles et fourrures.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#771Twee kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Eén zonder slinger en één zonder sleutel.
Deux petits coucous en bois et plastique. un sans balancier et un sans clé.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 10 / 20 -
#510Een messingen brievenklem met een schelp en bloedkoraal.
Un serre-lettres en laiton et coquille et corail sang.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#790Twee vintage stoelen naar een ontwerp van Mart Stam met bijpassende magazinehouder. Italiaans werk.
Deux chaises vintage d’après une création par Mart Stam et un porte-magazines assorti. Travail italien.No longer availableEstimate: € 60 / 80

