#778
Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
#700
Een gebeeldhouwde Chinese sokkel met roze marmeren blad.
“Vrouwelijk naakt”. Een modern bronzen beeld. Gesigneerd ‘Chana Orloff 1925’. Postume geut.
”Nu féminin”. Une statue moderne en bronze. Signée ‘Chana Orloff 1925”. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1600/2000 -
#472
#549
#513Val St. Lambert
Een grote vaas van kristal, geel gekleurd in de massa.
#604
“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
#408
Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et une améthyste taille briolette de ± 4 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 500/600 -
#802Roger Somville
“Personages”. Litho. Gesigneerd.
#769
“Het voederen van de zwijnen.” Gemengde techniek, aquarel. Gemonogrammeerd.
”Le nourrissage des porcs”. Techniques mixtes, aquarelle. Monogramme.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 100/160