Similar lots by type
-
#534
“Hoevezicht”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening ‘Grau Sala’.
”Vue sur fermette”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: ‘Grau Sala’.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 260 / 280 -
#452
“La solitude”. Aquarel op karton. Gesigneerd ‘Garonnaire’ en gedateerd ‘74.
”La solitude”. Une aquarelle sur carton. Signé ‘Garonnaire’ et daté ‘74.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#339Nelly DegouyPeriod: 1910 - 1979
“Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494
“Orang-Oetan familie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Famille d’Orang-Outan”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#544
“Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.
”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 44 en 37 x 48 cmEstimate: € 400 / 600 -
#509
“Meisjesportret”. Pastel op papier. Draagt signatuur.
”Portrait de jeune fille”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 300 / 500 -
#500
“Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.
”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#464S. Gillert
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#734
“Evolutie”. Een reeks van acht uitgesneden inkttekeningen in een kader. Zonder signatuur.
”Evolution”. Une série de huit dessins en encre dans un cadre. Sans signature.No longer availableDim. 79 x 8,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334Jos Tenoe
“Plattelandszichten” & “Buildraagster”. Drie aquarellen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd 1918
”Scènes de campagne “ & “Débardeur”. Trois aquarelles sur papier. Signés et datés 1918.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#724Marius Kolvoort
“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
”Geai”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#659Bourgeois
“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#559
“Compositie”. Gouache op papier. Draagt handtekening: ‘Rooskens ‘64’. Achteraan een tweede werk, eveneens gouache op papier.
”Composition”. Gouache sur papier. Porte la signature: ‘ Rooskens ‘64’. Au dos se trouve un deuxième travail, également gouache sur papier.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 250 / 300 -
#79Nest Martens
“Boer met hooischoven”. Pastel op papier. Gesigneerd. In de stijl van de Latemse school.
”Fermier et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé. Style école de Lathem.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#136
Een eikenhouten buffet in Régencestijl met twee gemoulureerde deuren.
Un buffet style Régence en chêne à deux portes moulées.No longer availableDim. 123 x 131 x 51 cmEstimate: € 50 / 100 -
#553
Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.
Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#240
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif en forme de croix.No longer availableDim. 23,15 gEstimate: € 500 / 600 -
#143
Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 250 / 400 -
#651
Kleine kristallen luchter.
Un petit lustre en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#169Flamez
“De purperen heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La bruyère pourpre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 130 cmEstimate: € 100 / 130 -
#503
Twee stuks Afrikaans ivoor, bestaande uit een olifantje bij een boom en een Lievevrouwenbeeldje. Jaren ‘30. Het tweede met restauratie.
Un petit éléphant et une Sainte-Vierge en ivoire africain. Années 30. Le deuxième avec restauration.No longer availableDim. h: 25 & 19 cmEstimate: € 100 / 160 -
#30
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct (fermoir détaché).No longer availableDim. 6;69 gEstimate: € 140 / 180 -
#499Marcel Louis Baugniet
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
”Composition”. Techniques mixtes. Signé et daté 1931.No longer availableDim. 40,5 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#431
Een Art-Deco lampje met een bronzen zwaantje op een marmeren voet.
Une petite lampe Art Déco avec un cygne en bronze sur pied en marbre.No longer availableDim. h: 13 cm; l: 21 cmEstimate: € 42 / 50 -
#744
Vier borden, bestaande uit twee Doornikse (één met schilfer) en twee van Milton.
Quatre assiettes, comprenant deux assiettes de Tournai (une avec un éclat) et deux assiettes de Milton.No longer availableDim. Ø: 23 & 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#754Felix Timmermans
“De H. Antonius”. Kleurlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Saint Antoine”. Une lithographie en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 25 / 35