Other lots by Fabry
#473Een lot Chinees porselein, bestaande uit een Wanli-bord (gerestaureerd), een snuff-bottle, drie kommetjes en een bol vaasje.
#347“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.
#650Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
#242Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#395Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
#349“Et procidentes adorauerunt eum, De Aanbidding der Wijzen”. Een ets van Witdouc naar een werk van Peter Paul Rubens.
“Et procidentes adorauerunt eum. L’Adoration des Mages”. Eau-forte par Witdouc d’après Peter Paul Rubens.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#527A.M.C.Een oorvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor.
Vase à anses en faïence polychrome à décor chinois.No longer availableDim. h: 3,5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#739Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#539“Abstract”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Savelli’. Scheur rechts boven.
“Abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature Savelli. Déchirure vers le haut à droite.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#751Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 70 / 100 -
#127Hermès ParisEen zijden foulard in originele doos.
Foulard en soie dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 88 x 86 cmEstimate: € 150 / 200