Other lots in this auction
-
#85Marcel Ruyssinck
“Meisje met kat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fille au chat". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#176Théo Idserda
“Vissersboten”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 66 x 89 cmEstimate: € 80/120 -
#26
Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.
Un miroir ovale dans un cadre en bois doré. Dommage pour la liste.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#168Marius GirardPeriod: 1927 - 2014
“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#105Lucien Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Interieur te Bokrijk.” Litho, genummerd 2/10. E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"Intérieur à Bokrijk." Lithographie, numérotée 2/10. EA Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 49 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#201Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kathedraal Vlemmickstraat”. Een ets op papier, gesigneerd en genummerd onderaan.
“Cathedral Vlemmickstraat”. An etching on paper, signed and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 20cmEstimate: € 40/60 -
#56H. J. Martin
“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Deux personnages dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 39 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#141Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
Une paire de vues de la ville, huile sur panneau. Signé et daté '43 & '52.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 20 x 25 & 24 x 19 cmEstimate: € 80/100 -
#22
“Terugkeer van Don Quichotte”. Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd, 75/100.
"Le retour de Don Quichotte". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée, 75/100.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 62 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#162Harold Sheild
“Herfststilleven met insecten.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Nature morte d'automne aux insectes." Technique mixte. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 34 x 41 cmEstimate: € 80/100 -
#193Auguste Oleffe
“Landschap”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
“Paysage”. Aquatinte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 44 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#84Stefaan Tessely
“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
"Le Petit Agréable." Lithographie numérotée 8/100. Daté 1990. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25/35