Other lots in this auction
-
#276
Een tafel van gebeeldhouwd eikenhout in ‘Tudorstijl’.
Une table en chêne sculpté style ‘Tudor’.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#288
Een paar verzilverde metalen eekhoorns op albasten voetstuk, als boekensteun. Art deco periode.
Une paire d’écureuils en métal argenté sur pieds en albâtre comme serre-livres. Période Art Déco.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60/80 -
#625
“Man met zak en waaier”. En netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Homme avec un sac et un éventail”. Un netsuke en ivoire sculptée et partiellement polychrome. Marque sous la base. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#256Tabriz
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt. Goede staat.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 289 x 394 cmEstimate: € 400/600 -
#92Leentje Linders
Drie etsen met betrekking tot de vroege luchtvaart. Genummerd, waarvan 1 gesigneerd. “De tweedekker van Farman.”, “De vliegende fiets.” & “Spad.”
Trois eaux-fortes en relation avec l’aviation. Numérotées, dont une signée. “Le biplan de Farman”, “ Le vélo volant” & “Spad”.No longer availableDim. 27 x 30 en Ø 16 cm en 17 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#720
“Man met theepot”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme et théière”. Un netsuke en ivoire sculptée. marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een Zuidzeeparel van 11,60 mm.
Un collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une perle du Pacifique de 11,60 mm.No longer availableDim. 24,05 gEstimate: € 1000/1200 -
#133Vic GentilsPeriod: 1919 - 1997
“Apostolorum Limina”. Een bronzen triptiek in een doos.
”Apostolorum Limina”. Un triptyque en bronze dans une boîte.No longer availableDim. 13 x 23 cmEstimate: € 240/300 -
#341
Een grote koperen staande lamp.
Un grand lampadaire en cuivre.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 100/120 -
#98
Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100/150 -
#616
Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360/380 -
#411
“Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Uitgegeven door het Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.
“Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Edité par ‘het Museum voor Religieuze Kunst Anvers, 1993’.No longer availableEstimate: € 22/26