Similar lots by type
-
#625
“Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#796
Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#569
“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#646
Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#520
“Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.
“Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80 /100 -
#756
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#629
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120/150 -
#610
“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600/800 -
#826
Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#830
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
Socle chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/45 -
#825
Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#839
Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.
Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.No longer availableEstimate: € 110/130 -
#615
“Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.
“Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120/150 -
#440
“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#574
“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#606
Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.
Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 140/160 -
#445
“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#435
“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25/50 -
#746
Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#562
“Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#620
“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#370
Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#572
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250/350 -
#599
“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120
Other lots in this auction
-
#799
Een divers lot porselein bestaande uit twee hoornvaasjes van Brussels porselein, een kandelaar en een bol vaasje van verguld porselein en een schaal met opengewerkte rand en een handgeschilderd bloemendecor op het plat.
Lot de porcelaines diverses comprenant deux cornets en porcelaine de Bruxelles, un candélabre et un petit vase sphérique en porcelaine dorée, ainsi qu’un plat à aile ajourée et à décor de fleurs peintes à la main sur le creux.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#337
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar waterkannen en een paar kandelaars. Engels werk.
Lot de métal argenté comprenant deux verseuses et une paire de candélabres. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#460
Een grote bolvormige halssnoer van malachiet.
Grand collier sphérique en malachite.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#821
Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100/180 -
#653
Een art nouveau vaas. Gemerkt.
Vase art nouveau. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 45/55 -
#253
“Poésie”. Een beeld van zamak naar een werk van Rigual. Op houten voetstuk.
“Poésie”. Sculpture en régule d’après une oeuvre de Rigual. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#731
Een Thaise vogelspin en een Kongolese zweepspin in twee presenteervitrinetjes.
Une tarentule thaï et une araignée fouet dans deux petites vitrines de présentation.No longer availableDim. h: 20 x 15 cmEstimate: € 40/50 -
#690
Lot van 9 stuks grafisch werk: “Preekstoel nr 1”. Kopergravure van Georg Hertel naar F. X. Haberman, genummerd 166. Medio XVIIIde eeuw (23 x 36 cm). “Kirche Skt Martin zu Worms”. 3 kopergravures van Wilhelm Bayrer naar E. Gladbach, Darmstadt 1866 (56 x 37 cm). 5 vellen met potloodschetsen voor plafond-en wandversieringen (50 x 34 cm).
Lot de gravure 9 pièces: “Chaire d’église n° 1”. Gravure sur cuivre par Georg Hertel d’après F.X. Haberman, numérotée 166. Milieu du XVIIIe siècle (23 x 36 cm). “Kirche Skt Martin zu Worms”. 3 gravures sur cuivre par Wilhelm Bayrer d’après E. Gladbach, Darmstadt 1866 (56 x 37 cm). 5 pages aux croquis en crayon pour des décorations murales et de plafond.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#752O. Kums
“Bloemenstilleven”. Pastel op zwart papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier noir. Signée et daté 1916.No longer availableDim. 56 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#188
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/400 -
#565Delvaux
Een handtas van bruin leder. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#219Jan Van Baelen
“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 650/700