Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Alicia Rymowicz
Period: Kazan, 1907 - 1992

“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.
Dim. 60 x 70 cm
SKU: 2405220574.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 May 2022 19:00
Catalogue #574
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #494

    “Abstract”. Olieverf op doek.

    "Abstrait". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. Kleine beschadiging aan de linkerrand.

    “Abstrait”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Petit dégât au bord gauche.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #532
    Emile Joseph Patoux
    Period: 1893 - 1985

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.

    "Nature morte florale". Huile sur toile. Signée et datée '44.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #474

    “Personages”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.

    "Personnages". Peinture à l'huile sur panneau. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #165

    “Muilezel en schapen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paulus Potter (1625 - 1654). Gerestaureerd en herdoekt.

    "Mule et mouton". Huile sur toile. Attribuée à Paulus Potter (1625 - 1654). Restaurée et retoillée.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #489

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    "Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #199
    Anton Mauve
    Period: 1838 - 1888

    “Weide aan de bosrand met kar”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    "Prairie à l'orée de la forêt avec charrette". Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #369

    “Blauw vlak”. Olieverf op board. Draagt toeschrijving op de verso.

    “Surface bleue”. Huile sur carton. Porte une attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 51 x 38 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #189
    Ward

    “Het burengesprek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    La Conversation des Voisins. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #182

    Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)

    Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)
    No longer available
    Dim. 115 x 85 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #192

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #492

    “Symbolische damesprofielen”. Olieverf op doek.

    « Profils de femmes symboliques ». Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. (70x50cm)x2
    Estimate: € 100 / 120
  • #364

    “Koe”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vache”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #459

    “Huis tussen de bomen”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.

    "Maison parmi les arbres". Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #484

    “Kindjes tussen de bloemen”. Olieverf op doek.

    "Enfants parmi les fleurs". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #145
    Walter Vaes
    Period: 1882 - 1985

    “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #204
    F. Beaufort

    “Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 61 cm x 91 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #469

    “Rotskust bij valavond”. Pastel op papier. Draagt monogram.

    "Côte rocheuse au crépuscule". Pastels sur papier. Porte un mongramme.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #479

    “Kinderen op het strand”. Olieverf op board.

    "Enfants sur la plage". Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #472

    “Abstract”. Een dubbelzijdig olieverfschilderijtje op paneel.

    "Abstrait". Une peinture à l'huile double face sur panneau.
    No longer available
    Dim. 31 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #620

    “Zicht op de kerk”. Olieverf op doek.

    “Vue de l’église”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 73 cm x 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #202
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vijver bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "L'étang d'une ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 66 cm x 79 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #462

    “Abstract”. Olieverf op doek. Draagt monogram.

    "Abstrait". Huile sur toile. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #379

    “Baadster”. Olieverf op board. In de geest van Cassingeul.

    « Baigneuse ». Huile à bord. Dans l'esprit de Cassingeul.
    No longer available
    Dim. 72 x 63 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #278

    Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.

    Un régulateur en bois. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #568

    Een tabakspot en een klein dekselvaasje van Imariporselein. De eerste met schilfers aan het deksel, het tweede met kleine schilfers aan de basis. XIXe eeuw.

    Un pot à tabac et un petit vase à couvercle en porcelaine d'Imari. Le premier avec des éclats sur le couvercle, le second avec de petits éclats à la base. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #374
    Maria Innocentia Hummel

    “Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.

    Bandoneonspieler & Hinaus in die Ferne. Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 185 & 79. Letzte Ausgabe 1991.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #526

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje van zijde.

    Un tapis de laine de soie persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 228 x 142 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #685

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #610

    Een Chinese jardinière van blauw geglazuurd aardewerk.

    Jardinière en faïence bleue de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm (buiten) Ø: 39 cm (binnen)
    Estimate: € 120 / 200
  • #410

    Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een in briolette geslepen maansteen.

    Un collier en or jaune 18 ct avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,16 ct et d'une pierre de lune taille briolette.
    No longer available
    Dim. 10,85 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #401

    Een decoratieve glazen vaas met vierkleurig decor. Belgisch werk.

    Vase décoratif en verre à décor quadricolore. Travail belge.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #310
    Zodiac

    Een 18 K geelgouden horloge met een arband van fixoflex. Met inscriptie van Gevaert. 1920-1945.

    Une montre en or jaune 18 kt avec un bracelet fixoflex. Avec inscription de Gevaert. 1920-1945.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #363
    Maria Innocentia Hummel

    “Engeltjes”. Vier beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 83 (14 cm), 260 (13 cm), 21 (15 cm) & 21/II (22 cm).

    "Anges". Quatre figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marqué en bas, numéroté 83 (14 cm), 260 (13 cm), 21 (15 cm) & 21/II (22 cm).
    No longer available
    Dim. H: 13-23cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #102
    Charles Leickert
    Period: 1816 -1907

    “Winters stadsgezicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage urbain d'hiver avec des patineurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #331

    “1001 Harley Davidsons” en “Harley-Davidson encyclopedie”. Twee boeken.

    "1001 Harley Davidsons" et "Encyclopédie Harley-Davidson". Deux livres.
    No longer available
    Estimate: € 235 / 30
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 Mei 2022

Veiling volledig. 700 Loten. Kijkdagen Vrijdag 20 & Zaterdag 21 Mei - 10.00 tot 17.00

24 May 2022 19:00
25 May 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More