Similar lots by type
-
#706
Een gefineerde kwartronde hoekkast met twee deuren en een lade. Engeland, XIXe eeuw.
Une armoire en coin, quart de cercle, en bois de placage, à deux portes et un tiroir.No longer availableDim. 113 x 104 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172
Een paar langwerpige olieverfschilderijen op doek met bloemenstillevens.
Quelques peintures oblong, huile sur toile, représentation de nature mortes, fleurs.No longer availableDim. 117 x 30 cmEstimate: € 400 / 460 -
#34Jean Jacques FoulonPeriod: 1923- 1980
“Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voilier.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#641
Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#629Jos Vergauwen
“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848
“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#224Jan Keustermans
“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit étang”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 77.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#562Van de Venne
“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#171
Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 1000 / 1800 -
#614Goosens
“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, lilas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#256
Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne style Régence à trois tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#624
“Ruiters in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavaliers en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren onder een lade, het opzet met twee gedecoreerde en gevitreerde deuren boven vier bestekladen. XIXe eeuw.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comprends deux portes à panneaux sous un tiroir, la partie de dessus comporte deux portes vitrées et dorées au dessus de quatre tiroirs à couverts. XIXième siècle.No longer availableDim. 200 x 118 x 69 cmEstimate: € 200 / 300 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 150 / 200 -
#206
Een hoge eikenhouten bruidskast. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne aux coins arrondis et pieds griffes. XIX siècle.No longer availableDim. h: 254 cmEstimate: € 300 / 500 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912
“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898
“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#276
Een eikenhouten tweedeursvitrinekast met gebogen kap. XIXe eeuw.
Une vitrine en chêne à deux portes. Corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 112 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911
“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#135Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#612
“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#266
Een eikenhouten commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200 / 400 -
#632Fernand GrasmichelPeriod: °1937
“Zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
”Tournesols”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#532Jos Vergauwen
“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#87Royal Dux
“Leeuwinnen”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt. Schilfer aan een oortje.
“Lionnes”. Un groupe en pâte . Marque sous la base. Petit éclat à l”oreille.No longer availableDim. l: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#37
“Napoleontisch officier”. Een beeldje van meerkleurig porselein.
”Officier Napoléon.” Une statue en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#646
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getroste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central tressé finissant en trois têtes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cmEstimate: € 180 / 240 -
#77Galef & Son, New York
Een .45 vuursteen handvuurwapen voor zwart kruit. Onklaar gemaakt.
Une arme à feu .45 pour poudre noir. Inutilisable.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#151
Zeldzame Art - Deco vaas. Gemerkt BOCH. D. 1374.
Un vase Art Déco rare. Marque: BOCH. D. 1374.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 220 / 280 -
#537
“De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.
”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#515
Een handgeknoopt Turks karpet.
Une carpette turque nouée main.No longer availableDim. 183 x 102 cmEstimate: € 60 / 80 -
#44
“Pastorale scène”. Een ronde tekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Scène pastorale.” Un dessin de forme ronde sur papier. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#370
Een art deco platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en een centrale smaragd van ± 2,50 ct.
Bague art déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une émeraude de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 450 / 550 -
#811
Een messingen bel met wandmontuur, versierd met een engeltje.
Sonnette murale en laiton décorée d’un petit angelot.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#50
Een 18 karaats geelgouden hanger en een broche bezet met camees.
Pendentif en or jaune 18 ct et une broche sertie de camées.No longer availableDim. bruto 7 gEstimate: € 100 / 150 -
#563
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes en met vleermuizen op het deksel.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor bleu et blanc de chauves-souris et fous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200