Similar lots by type
-
#632J. Van Lerberghe
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#238
“Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 200/240 -
#685Frances Tysoe SmithPeriod: 1853 - 1927
“A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 120/160 -
#243Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858
“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250/400 -
#435Alphonse AsselbergsPeriod: 1837-1916
“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 200/240 -
#884
Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#680René HansoulPeriod: 1910 - 1979
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941
“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#629Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#684Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#654P.L. Mastraeten
“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400/600 -
#430Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981
“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#690Demcey
“Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 60/80 -
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997
“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80/140 -
#248Ernst Gustav DoerellPeriod: 1832 - 1877
“Sloep aan een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1874.
“Chaloupe au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1874.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 300/400 -
#425Guy (?) Lemaire
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#662Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941
“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400/500 -
#672Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.
”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 200/250 -
#676
“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150/200 -
#679Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#669J. Vincken
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#682Renée Kempen
“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#664J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#686
“Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#352Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961
“Zomers straatzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène de rue estivale”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#543
Een zittende Bodhisatva van gesculpteerd Indisch ivoor.
Un Bodgisattva assis en ivoire indienne sculptée.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 100/150 -
#108
Groot dienblad van verzilverd metaal. Met handvaten en versierd met engeltjes in reliëf op de rand. Gemerkt Mills.
Un grand plateau en métal argenté. Avec poignées décoration d’anges en relief sur le rebord. Marque Mills.No longer availableDim. 74,5 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#401
Een milieu-de-table van glas en tin.
Un milieu-de-table en verre et étain.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/50 -
#807
Een koperen schouwpendule in empirestijl. Bijgevoegd twee bronzen kandelaars in barokke stijl.
Une pendule de cheminée en cuivre, style Empire. Nous ajoutons deux candélabres, style Baroque, en bronze.No longer availableDim. h: 39 & 17 cmEstimate: € 50/80 -
#225
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 1250/1350 -
#456
Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Un lot de trois carpettes persanes en laine nouée à la main.No longer availableDim. 128 x 75; 90 x 54 & 195 x 100 cmEstimate: € 30/60 -
#151
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Une réplique d’une pièce de maître en bois sous la forme d’une cage d’escaliers.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 260/280 -
#843Guerin
Een aardewerken vaas van ‘Le Journal et indépendance’ met een wielrenner in het decor
Un vase en faïence du ‘Journal et indépendance’, décor de coureur.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#501
Een gebeeldhouwd houten koekoeksklok met jachtdecor. Met slinger en gewichten.
Un coucou en bois sculpté, décor de chasse. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 20/30 -
#645
Een smeedijzeren art deco stijl staande lamp met grote glazen coupe en een marmeren blad. Naar Majorelle.
Un lampadaire en fer forgé, grand abat-jour en verre et tablette en marbre. D’après Majorelle.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 800/1000 -
#459
Een bowl, een theepot en een kannetje van Derby lusterware.
Un bol, une théière et une verseuse Derby lusterware.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 20/30