Other lots in this auction
-
#606Een klein Chinees ladenkastje met meerkleurige bloemendecors.
Une petite armoire à tiroirs chinois, décor de fleurs polychrome.No longer availableDim. 55 x 56 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#201Louis Léopold ChambardPeriod: 1811 - 1895“Le travail”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd. Als schenking aan de Heer Goetbloet in 1908.
”Le travail”. Une statue en bronze à patine foncée. Signée. Un cadeau à Mr Goetbloet, 1908.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#750Een deels witgepatineerd bijzettafeltje met wortelnootfineer en met één lade.
Une petite table partiellement à patine blanche, bois de placage de ronce et à un tiroir.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 140 / 160 -
#202“Vissersboot op het strand te Scheveningen”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Frank Dillon (1823 - 1909) op de verso.
”Bateau de pêche sur la plage de Scheveningen”. Huile sur panneau. Attribué à Frank Dillo, (1823 -1909) au verso.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#896Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 211 x 134 cmEstimate: € 50 / 60 -
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80 / 140 -
#68SèvresEen paar balustervormige dekselvazen van wit porselein, versierd met vergulde Napoleondecors en met messingen monturen. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle balustre en porcelaine blanche, décoration Napoléon et montures en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#618Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140 / 160 -
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 61 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,29 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#401Een milieu-de-table van glas en tin.
Un milieu-de-table en verre et étain.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#186Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode à quatre tiroirs en chêne. +- 1900.No longer availableDim. 105 x 104 x 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#668Een lot speren van de Masaï in Kenya.
Un lot de lances, Masai, Kenya.No longer availableEstimate: € 100 / 120

