#298Een lot van vijf vintage camera’s:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.
Un lot de cinq caméras vintage:- Asahi Pentax Spotmatic F.- Pentax K1000.- Chinon CS.- Olympus Trip 35.- Olympus PEN EE-3.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#442Theebus van Saksisch porselein met een Cie des Indes decor met wapenschild en bianco sopra bianco guirlandes. Onderaan gemerkt met gekruiste pijlen in blauw onder glazuur.
Une boîte à thé en porcelaine de Saxe, décor Cie des Indes, blason et guirlandes bianco sopra bianco. Marque sous la base de flèches croisées en bleu sous glaçure.No longer availableDim. 13 x 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#44Ben Van Os“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#165Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 7,12 gEstimate: € 950 / 1100 -
#604“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
#568Afrikaans masker. Fang, Gabon.
Un masque africain. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
#509“Compositie”. Kleurkrijt op papier. Draagt een handtekening: H.A***
#500Märklin 4500; 4502; 4511; 4520 & 4644Een lot goederenwagons van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO in originele dozen:- Tankwagen Aral.- Tankwagen Shell.- Bruinkoolwagon.- Laadcilinderwagen Bayer.- Tankwagen BP.
Un lot de wagons à marchandise des voies ferrées allemandes pour rails HO dans leur emballage d’origine:wagon citerne Aralwagon citerne Shellwagon à charbon brunwagon à charge cylindrique Bayerwagon citerne BP.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#55Een 18 karaats geel gouden parure, waaronder ketting met hanger, een ring en oorbellen bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une parure en or jaune 18 ct, comprenant une chaîne avec pendentif, une bague et une paire d’oreilles sertis de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 7,86 gEstimate: € 750 / 850