Other lots in this auction
-
#58Een Madonna met kind met gewaden en met twee vaasjes. Onder drie glazen stolpen. Brussel, omstreeks 1900. Eén stolp met barst.
Une Vierge à l’Enfant en habits et deux petits vases. Sous cloches. Bruxelles, +- 1900. Une cloche fissurée.No longer availableDim. H. 47 & 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#756Perzisch karpet van wol met medaillon. Handgeknoopt.
Une carpette Perse en laine à médaillon.No longer availableDim. 110 x 160 cmEstimate: € 50 / 60 -
#890MärklinZes goederenwagons, goed gebruikt.
Six wagons de marchandise. Usures.No longer availableEstimate: € 25 / 28 -
#519Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.
Un buste féminin en bronze à patine d’après une oeuvre par Van de Kerckhove. Coulé par Delhove à Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 240 -
#435Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.
Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#710E. Haegemans“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#246Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#495Twee chromen spaghettistoelen naar ontwerp van Giandomenico Belotti. Met bijpassend magazinerekje.
Deux chaises dites ‘Spaghetti’ en chrome d’aprés une création par Giandomenico Belotti. Avec portes-magazine assorti.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#208Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques, gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à pendeloques en cristal, montées sur l'électricité.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#193Jhr. Dr. J. Six. “Rembrandts Etswerk”. 312 losse reproducties van de etsen van Rembrandt en een tekstboek in drie kunstmappen. Ed. Oosthoek, Utrecht 1921. Prenten in goede staat, mappen met normale slijtage. Genummerd exemplaar 242/300.
Jhr. Dr. J. Six. “Rembrandts Etswerk”. 312 reproductions d’eaux-fortes par Rembrandt un livre en trois fardes. Ed. Oosthoek, Utrecht 1921. Images en bon état, fardes avec usures normales. Numéroté 242/300.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 213 x 135 cmEstimate: € 50 / 80

