Other lots in this auction
-
#762Een verstelbare staande lamp van messing.
Une lampe ajustable en laiton.No longer availableDim. H. 143 cmEstimate: € 60 / 70 -
#766Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 260 x 143 cmEstimate: € 100 / 120 -
#291Een gepolychromeerde barokke kandelaar. XVIIIe eeuw.
Un candélabre polychrome de style Baroque. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#873Een lot Boheems kristal.
Un lot de cristal de Bohème.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#347Een paar goudgepatineerde smeedijzeren wandkandelaars met korenhalmen.
Une paire de candélabres en fer forgé doré, épis.No longer availableDim. L. 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#344Plaquette “Zeelandia 1900-1950”. Polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Delft en Porseleyne Fles.
Une plaquette. “Zeelandia 1900 -1950”. Marque au dos: Delft et Porseleyne Fles.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#271Een gietijzeren jardinière met bladmotief en een meisjeshoofd. Tijdperk Art Nouveau.
Une jardinière en fer forgé à motifs de feuilles et une tête de jeune fille. Période Art Nouveau.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#440Een te herstellen armband bezet met parels, git en koraal en met 18 karaats geel gouden slot.
Bracelet à fermoir en or jaune 18 ct et formé de perles, de corail et de jais.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#685Een collectie postzegels: postfolders met daarin alle speciale zegels van 1965-1978 postfris, evenals de postfolders (Frans en Nederlands) van 1953 tot 1964, zonder zegels.
Une collection de timbres postes: dépliants contenant les timbres spéciales de 1965-1978 non oblitérés, aansi que les dépliants (en français et en néerlandais) de 1953 à 1964, sans timbres.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#419Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .
Quatre reproductions d'esquisses de Bourgogne.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#223Célestine Vermoelen“Herenportret. Alphonse Joseph Vermoelen”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXde eeuw.
”Portrait d’homme. Alphonse Joseph Vermoelen”. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#809René Carcan“Pluie rythmée”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. 13/15 buiten de plaat.
”Pluie rythmée”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 13/15 hors planche.No longer availableDim. 54 x 69 cmEstimate: € 50 / 80

