Similar lots by type
-
#712Jef De PauwPeriod: 1880 - 1930“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre d'hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 74 cmEstimate: € 400 / 600 -
#672Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Bosgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#342Twee handgeschilderde XIXe eeuwse miniaturen, vermoedelijk op ivoor, waarbij één met een portret van Keizerin Elisabeth van Oostenrijk. In ivoren kadertjes.
Deux miniatures du XIXème siècle peintes à la main, probablement sur ivoire, l'une avec un portrait de l'impératrice Elisabeth d'Autriche. Dans des cadres en ivoire.No longer availableDim. 6 x 5 cm; 13 x 11,5 cm (kadertjes)Estimate: € 80 / 120 -
#244L. Vanaerschot“Stroom in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ruisseau dans la forêt . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 110 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#639“Red”. Acryl op paneel. Draagt handtekening op verso ‘Hafif 1997’
Rouge . Acrylique sur panneau. Porte signature au dos “Hafif 1997 “.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#815Twee stoelen en twee bijpassende armstoelen.
Deux chaises et deux fauteuils formant suite.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#554“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Halicka’.
Composition . Technique mixte sur papier. Porte la signature A. Halicka .No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 220 / 240 -
#254Alfred Schenk“Tegenlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1936.
Backlight . Huile sur toile. Signée et datée 1936 au revers.No longer availableDim. 57 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#372Drie XIXe eeuwse olieverfschilderijtjes op doek. Beschadigingen.
Trois peintures à l'huile sur toile du XIXème siècle. Dommages.No longer availableDim. 16 x 21; 21 x 28 & 33 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229“Zicht op York”. Olieverf op paneel. Engelse school, XIXde eeuw.
Vue de York . Huile sur panneau. Ecole anglaise du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#642“Italiaans bloemenmeisje”. Olieverf op doek. Achteraan toeschrijving aan François Vervloet dit de Naples.
Fille italienne aux fleurs. Huile sur toile. Attribution à François Vervloet cette Naples.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#239Een massieve gedreven messingen art deco luchter met vijf lichtarmen met een druivenmotief. Vijf gegoten melkglazen lampenkappen.
Un lustre art déco en laiton massif à cinq branches lumineuses à motif raisin. Cinq abat-jour en opaline moulée.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#652“Vissersboot en personages op het strand”. Olieverf op paneel. Achteraan toeschrijving aan Van de Velde 1834.
Bateau de pêche et personnages sur la plage . Huile sur panneau. Attribution à Van de Velde 1834 au dos.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#219L. Vanaerschot“Zicht op het park Rivierenhof te Deurne”. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1956.
Vue sur le parc Rivierenhof à Deurne . Signé et daté 1956 au dos.No longer availableDim. 88 x 127 cmEstimate: € 200 / 240 -
#760Een sober eikenhouten art deco rek met vier legplanken. Omstreeks 1930.
Une sobre étagère art déco en chêne à quatre étagères. Vers 1930.No longer availableDim. 108 x 80 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#732Roland vandenbussche“Naakten en duiven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1967. Enkele krasjes centraal en aan de datum.
Nus et pigeons . Huile sur panneau. Signée et datée 1967. Quelques rayures au centre et à la date.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#649“Vlak in zwart en blauw”. Olieverf op papier en board. Onduidelijk gesigneerd op de verso.
Surface en noir et bleu . Huile sur papier et carton. Signé peu clairement au verso.No longer availableDim. 65 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#204Isidore Van MensPeriod: 1890 - 1985“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 1942.
Vue de Lier . Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#539Malo (?)“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#544Paul De Lamper“Tulpenboeket in een pul”. Olieverf op doek.
Bouquet de tulipes dans une tasse . Huile sur toile.No longer availableDim. 63 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#559Felix De Boeck“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1980.
Autoportrait . Huile sur panneau. Signée et datée 1980 au dos.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#655Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#374Een paar landschappen met vissers, olieverf op doek. XIXe eeuw. Eéntje met zeer kleine restauratie.
Une paire de paysages de pêcheurs, huile sur toile. XIXème siècle. Un avec très petite restauration.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359Drie handgeschilderde miniaturen met vrouwenportretten, vermoedelijk op ivoor, waarvan twee gesigneerd. Eén met vochtschade.
Trois miniatures peintes à la main avec des portraits de femmes, probablement sur ivoire, dont deux sont signées. L'une avec des dégâts d'humidité.No longer availableDim. 6 x 5 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#595Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in Chippendalestijl met geparquetteerd blad. Met twee verlengbladen.
Table en chêne sculpté de style Chippendale avec tablette parquettée. Deux allonges.No longer availableDim. 131 x 98 cmEstimate: € 40 / 60 -
#750Godin - Dequenne & Cie. à Guise (Aisne)Een paar groengepatineerde gietijzeren tuinvazen. Met gieterijmerk.
Une paire de vases de jardin en fonte patinée verte. Marque de fonderie.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#759Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#360Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#220Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,08 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 carats serti de diamants taillés en brillant d'un poids combiné de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 17,29 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#755Een oude Engelse verrekijker in lederen tas.
Jumelles anglaises anciennes dans étui en cuir.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#278Een glazen tulpenvaas, opgebouwd uit een grote, met goudverf beschilderde groene vaas en zes kleinere kleurloze exemplaartjes.
Un tulipier en verre, construit à partir d'un grand vase vert peint avec de la peinture dorée et de six exemplaire incolores plus petits.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#228Drie gedreven kommetjes van groene jade en zilver.
Trois bols repoussés en jade vert et argent.No longer availableDim. h: 5 cm Ø 10 cm en 4 cm Ø 7,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#733Een kolenbak van zwart gietijzer met een barok motief.
Un bac à charbon en fonte noire à motif baroque.No longer availableDim. L. 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#362GoebelVier beeldjes van meerkleurig porselein naar ontwerp van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Quatre statuettes en porcelaine polychrome d’après M.I. Hummel. Tous marquées.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324Een glazen bakje en een bronzen vissertje, beide op zwart marmeren voet.
Un récipient en verre et un pêcheur en bronze, tous deux sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 11 & 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#545“Parkgezicht in april”. Pastel op papier. Apocriefe handtekening ‘Childe Hassam’ en dito opschrift ‘Coll. Joseph Katz, New York’ en met toeschrijving.
Vue de Parc en Avril . Pastel sur papier. Porte une signature Childe Hassam . Au revers Coll. Joseph KatzNo longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 180 / 200

