Similar lots by type
-
#310Period: 1896-1968
Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#355H. Goovaerts
“Binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159
“Zeilschip op woelige zee”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. XIXe eeuw.
"Voilier sur mer agitée". Huile sur panneau. Signée mais signature illisible. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Henri Derians
“Herderin bij haar kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bergère et son troupeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#395Jan ClaessensPeriod: 1879 - 1963
“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#412
Een reeks van vier decoratieve schilderijen met bloemen en vogels, olieverf op doek. In zwartgepatineerde kaders.
Suite de quatre tableaux décoratifs aux fleurs et oiseaux. Huile sur toile. Cadres patinés noirs.No longer availableDim. 179 x 59 cmEstimate: € 500 / 800 -
#300Julien StappersPeriod: 1875 - 1960
“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village français”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 180 / 260 -
#385Greet Rossau
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 72 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#350Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#194Henri Pieter Edward RulPeriod: 1862 - 1942
“Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd
"Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100 / 180 -
#399Maurice Stoelen
“Kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Poules". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#199
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
"Personnages et vue étendue sur la rivière". Huile sur toile. A été rentoilé. Attribuée a B.C. Koekkoek.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#394Simon
“Stilleven met appelen en pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte, pipe et pommes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#380
“Marine”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Marine". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 50 / 60 -
#349Ludovic JanssenPeriod: 1888 - 1954
“Heidelandschap met meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage et étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#169Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#375Eugène FehdmerPeriod: 1846 - 1918
“Landweg” & “Paardrijder aan het water”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1890. De tweede met enkele beschadigingen.
"Chemin de terre" et " Cavalier auprès de l'eau". Huile sur toile. Tout deux sont signés et datés 1890. Le deuxième avec quelques dégâts.No longer availableDim. 76 x 55 & 64 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#315Alice Van Meirvenne
“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#192Ursula Homeyer
“Meisje met sinaasappel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Fille et orange". Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#219Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
Een collectie grafisch werk, bestaande uit: de catalogus “10 jaar Kunstkring Jacques Gorus. 1996-2006.” met daarbij 3 gravures van Omar Van Meervelde. Verder een map met 16 gravures door o.m. Omar Van Meervelde, Albert Van Dijck, Marcel Praet, Marc Kennes, Gaston Callens, Peter Bosteels, Roger van Akelijen, Maurice Van den Dries, Bart’d Eyckermans, Wim van Remoortel, Herman Declerck, Charles Van Ginsbergen, evenals 23 etsen van Jacques Gorus. En tenslotte een kunstmap “Amazones” met 12 etsen doo(..)
Une collection d'oeuvres graphiques : le catalogue “10 jaar Kunstkring Jacques Gorus. 1996-2006.” avec 3 gravures de Omar Van Meervelde. Aussi avec une farde avec 16 gravures par. Omar Van Meervelde, Albert Van Dijck, Marcel Praet, Marc Kennes, Gaston Callens, Peter Bosteels, Roger van Akelijen, Maurice Van den Dries, Bart’d Eyckermans, Wim van Remoortel, Herman Declerck, Charles Van Ginsbergen, ainsi que 23 gravures de Jacques Gorus. Et pour terminer, “Amazones” avec 12 gravures par Jacques Go(..)No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#142
Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl van zwartgelakt hout met drie laden en een zwart marmeren blad.
Petite commode de style Louis XV en bois laqué noir ouvrant à trois tiroirs et à tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 130 / 150 -
#15
Een gebedssnoer van verzilverd metaal met talrijke kraaltjes.
Un chapelet en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#70
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Une montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 69,97 gEstimate: € 300 / 350 -
#140
Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 500 / 700 -
#174
Een eikenhouten tinkast met onderaan twee paneeldeuren en een kleine centrale lade.
Une armoire en chêne avec en dessous deux portes et un tiroir central.No longer availableDim. h: 198 cmEstimate: € 120 / 200 -
#195
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale druppelvormige gele beril van ± 5 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un béryl central en forme de larme de ± 5 ct.No longer availableDim. 9,40 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#282
Een kastje van Chinees lakwerk met pietra dura figuren.
Petit meuble en laque de Chine aux personnages en pierre dure.No longer availableDim. 436 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#258
Drie karaffen van kleurloos kristal met zilveren plaatjes. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.
Trois carafes en cristal incolore avec plaquettes en argent. Resp. Scotch, Sherry & Brandy.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 75 / 90 -
#292
Een oude dubbele schoolbank met gietijzeren poten.
Ancien banc d’école à deux places aux pieds en fonte.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161
Moderne veelkleurige glazen vaas. Gemerkt Venini Milano
Un vase moderne en verre polychrome. Porte la marque ' Venini Milano'.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#386
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hout.
Piédestal chinois en bois sculpté.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100 / 120