Similar lots by type
-
#399Maurice Stoelen
“Kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Poules". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/40 -
#315Alice Van Meirvenne
“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/100 -
#350Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#349Ludovic JanssenPeriod: 1888 - 1954
“Heidelandschap met meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage et étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#310Period: 1896-1968
Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.
Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#169Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#394Simon
“Stilleven met appelen en pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte, pipe et pommes". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#194Henri Pieter Edward RulPeriod: 1862 - 1942
“Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd
"Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100/180 -
#375Eugène FehdmerPeriod: 1846 - 1918
“Landweg” & “Paardrijder aan het water”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1890. De tweede met enkele beschadigingen.
"Chemin de terre" et " Cavalier auprès de l'eau". Huile sur toile. Tout deux sont signés et datés 1890. Le deuxième avec quelques dégâts.No longer availableDim. 76 x 55 & 64 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#159
“Zeilschip op woelige zee”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. XIXe eeuw.
"Voilier sur mer agitée". Huile sur panneau. Signée mais signature illisible. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#380
“Marine”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Marine". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 50/60 -
#199
“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
"Personnages et vue étendue sur la rivière". Huile sur toile. A été rentoilé. Attribuée a B.C. Koekkoek.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1500/2000 -
#395Jan ClaessensPeriod: 1879 - 1963
“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#370Henri Derians
“Herderin bij haar kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bergère et son troupeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#385Greet Rossau
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 72 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#192Ursula Homeyer
“Meisje met sinaasappel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
"Fille et orange". Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#412
Een reeks van vier decoratieve schilderijen met bloemen en vogels, olieverf op doek. In zwartgepatineerde kaders.
Suite de quatre tableaux décoratifs aux fleurs et oiseaux. Huile sur toile. Cadres patinés noirs.No longer availableDim. 179 x 59 cmEstimate: € 500/800 -
#300Julien StappersPeriod: 1875 - 1960
“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village français”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 180/260 -
#355H. Goovaerts
“Binnenhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#340Val St. Lambert
Een reeks van negen glaasjes van geslepen kristal, de kelk groen gekleurd in de massa en op zeshoekige voet. Eén met letsels.
Suite de neuf verres en cristal taillé, la coupole colorée vert dans la masse et sur base hexagonale. Un dégât.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#16
Een bijzetkastje van mahoniehoutfineer met twee laden.
Meuble d’appoint en placage d’acajou ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 65 x 23 x 33,5 cmEstimate: € 30/50 -
#387
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#141Val St. Lambert
Een art deco vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, vert dans la masse.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/90 -
#78
Een siercoupe van kleurloos en groen gesatineerd glas, versierd met een verguld decor met klassiek Griekse voorstellingen in een fries.
Coupe décorative en verre satiné incolore et vert à décor doré à la grecque dans une frise.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#391
Een art nouveau piëdestal van polychroom metaal met versiering van wilde kastanjebloesems en bladeren. Omstreeks 1900.
Un piédestal en métal polychrome, style art nouveau, avec décor de feuillage et fleurs de châtaignes. +- 1900.No longer availableDim. 80 x 44 cmEstimate: € 50/80 -
#371
Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#91
Een beschilderd mondgeblazen glazen flesje.
Petite bouteille peinte soufflée à la bouche.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#113
Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van
bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.
Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût de Gallé à décor à l’eau forte de fleurs. Travail récent sous licence.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#187
Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Grand coffre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 200/300 -
#302
Een eikenhouten koffer in neogotische stijl. XXe eeuw.
Coffre en chêne de style néo-gothique. XXe siècle.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 100/160 -
#101
Een meesterstuk van mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Un escalier en colimaçon miniature en acajou.No longer availableDim. h: 62.5 cmEstimate: € 80/100