Other lots by Pauwels
#654Henri Joseph Pauwels
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#122Henri Joseph Pauwels
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 110 cmEstimate: € 100/150
#797
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#352
#511
Paire de vases en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif de fleurs en vert, rose et jaune. Anses en forme de têtes de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 35,5 cmEstimate: € 200/300 -
#223
Gotisch houten beeld van een biddende Madonna. Zonder polychromie.
#493
Een geribde schotel van Imariporselein.
#771
Een lot van 23 eieren in diverse mineralen en in verschillende groottes.
#574
“Abstract”. Papier op doek.
#22Jordaens
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#604
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
#612
Een schedel met gewei van een edelhertenbok. Polen, 1992.
#161Antonin Mercié
“David”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée et avec la marque de Barbédienne.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 800/1200