Similar lots by type
-
#633
Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.
Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#597
Een smeedijzeren stoel door Agnès Emery. Met plantaardig motief.
Chaise en fer forgé par Agnès Emery. Motif végétal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#460
Barokke stoel van gebeeldhouwd eikenhout. Versierd met engelenkop en zeemeerminnen. Herstelling. Transsylvanië, omstreeks 1900.
Chaise baroque en chêne sculpté. Décor d’une tête d’angelot et des sirènes. Transylvanie, vers 1900. Réparation.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 60/80 -
#627
“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200/300 -
#625
Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.
Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#695
Een tanka (40 x 31 cm) en twee mandalas (14 x 30 cm) in gouache op papier. Indisch werk.
Tanka (40 x 31 cm) et deux mandala (14 x 30 cm) en gouache sur papier. Travail indien.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#651J. Thielens
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
“Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 72 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#791
Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.
Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#2
Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 50/80 -
#680
“Hoeve aan het water” & “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau” et “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#730
Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.
Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#211
“Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.
“Archange”. Huile sur toile. Travail péruvien.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#670
Mahoniehouten arts and crafts armstoel. Hoge rugleuning met drie spijlen in de vorm van gestileerde bloemenstengels. Oorspronkelijke bekleding van William Morris.
Chaise art nouveau en acajou. Haut dossier à trois lattes en forme de fleurs stylisées. Tissu d’origine par William Morris.No longer availableDim. H.123 cmEstimate: € 300/400 -
#386
Een paar zwartgelakte houten corbeillefauteuils, recent bekleed met gestreepte stof. Voluutpoten vooraan.
Paire de fauteuils corbeille en bois laqué noir. Récemment recouverts de tissu strié. Pieds avant en volute.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 100/120 -
#376
Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#594
Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200/240 -
#639
Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.
Chaise longue. D’après le modèle par Le Corbusier.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#677
“Rivierlandschap” & “De oogst”. Resp. olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd ‘Karl’.
“Paysage rupestre”. et “La moisson”. Huile sur toile respectivement sur panneau. Les deux signés Karl.No longer availableDim. 65 x 75 & 47 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#735
Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#700
Lot van vijf diverse naïeve schilderijen en aquarels.
Lot de cinq tableaux et aquarelles naïfs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#613
Een diptiek (46 x 41 cm gesloten) en een triptiek (45 x 32 cm gesloten) met rustieke religieuze voorstellingen. Handgeschilderd en met leder ingebonden.
Diptyque (46 x 41 cm fermé) et triptyque (45 x 32 cm fermé) avec représentations religieuses rustiques. Peints à la main et reliés en cuir.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#653
Een paar corbeillefauteuils van donker hout, recent bekleed met rode stof. Napoléon III.
Paire de fauteuils corbeilles en bois foncé récemment recouverts de tissu rouge. Napoléon III.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#685
“Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.
“Mère et fille avec leur mouton”. et “Hommes conversant dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 45 & 50 x 71 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#760
Een beklede armstoel in Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuils de style Louis XIII recouvert.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#450
Een paar vazen van roze marmer.
Paire de vases en marbre rose.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#692
Een paar gouaches met Mongoolse(?) scènes. Gesigneerd.
Paire de gouaches aux scènes mongoles. Signées.No longer availableDim. 34 x 44 & 31 x 42 cmEstimate: € 50/80 -
#686
Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met fluwelen bekleding. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté et recouvert de velours. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 120/200 -
#749
Een opgezette antilopenkop. We voegen er een groot dierenvel aan toe.
Tête d’antilope empaillée. Nous ajoutons une peau d’animal.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#458
Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een een zittende man met een mand. Onderaan gesigneerd.
Netsuke ancien en ivoire sculpté représentant un homme à la corbeille. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#588
Een paar Satsuma vazen met een decor van personages.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages dans un intérieur.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 60/80 -
#649Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 92 cmEstimate: € 60/100 -
#206
Een imposante buffetkast van gesculpteerd notenhout in Spaanse renaissancestijl met drie grote laden en twee paneeldeuren met smeedijzeren hengsels en de zijkanten versierd met cassettes. Begin XIXe eeuw.
Imposant buffet en noyer sculpté de style Renaissance Espagnole ouvrant à trois tiroirs et deux portes aux panneaux. Charnières en fer forgé. Côtés décorés de cassettes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 117 x 224 x 60 cmEstimate: € 300a/500 -
#577
Een paar hexagonale balustervazen van cloisonné op brons, versierd met een decor van ruiters. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de bases balustres hexagonaux en bronze cloisonné décorés de cavaliers. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 300/400 -
#572
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee driedelige kaststellen, twee kraagvazen en een dekselvaas zonder deksel.
Lot de faïence de Delft comprenant de deux garnitures de cheminée trois pièces, deux vases évasés et une potiche sans couvercle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120