Similar lots by type
-
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850/950 -
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150/250 -
#764
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000/12000 -
#360
Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#787
Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850/900 -
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#765
Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#401
Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20/30 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800/2000 -
#415
Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#419
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000/4000 -
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000/1200 -
#797
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400/2600 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500/600 -
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#350Laco-sport
Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200/1400 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800
Other lots in this auction
-
#256
Een handgeknoopt wollen Sarouck tapijt.
Tapis Sarouck en laine. Noué main.No longer availableDim. 368 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#402
Een bronzen hanglampje met twee lichtpunten met bloemvormige kapjes, gedragen door twee putti.
Lampe de vestibule en bronze à deux lumières et aux abat-jour en forme de fleurs portées par deux putti.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#584
“Bloeiende kersenboom”. Aquarel. Draagt een handtekening. Chinese school
“Cerisier en fleurs”. Aquarelle. Porte une signature. Ecole chinoise.No longer availableDim. 45 x 22,5 cmEstimate: € 200/240 -
#202Lucien GérardPeriod: 1852 - 1939
“Portretschilder in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le portraitiste dans son intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 62 cmEstimate: € 550/650 -
#7
Een replica wapenschild van rood koper met twee zwaarden.
Réplique d’un bouclier à deux sabres en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#207
“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/200 -
#373
Een driedelig toiletstelletje van blauw kristal en een tweedelig van roze glas.
Garniture de toilette trois pièces en cristal bleu et une autre deux pièces en verre rose.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux différentes carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 88 & 153 x 99 cmEstimate: € 20/30 -
#124Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Hoeve in de lente” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au printemps”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#761
Een ovaal bijzettafeltje van mahoniehoutfineer met een kalfslederen blad.
Table d’appoint ovale en placage d’acajou et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#653
Een paar corbeillefauteuils van donker hout, recent bekleed met rode stof. Napoléon III.
Paire de fauteuils corbeilles en bois foncé récemment recouverts de tissu rouge. Napoléon III.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#617
Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.
Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.No longer availableDim. H. 212 cmEstimate: € 300/500