Similar lots by type
-
#279“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#379“Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.
”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#564“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300 / 500 -
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#574“Personages in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogramleerd ‘CTA’.
”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#309Eugene Van MierloPeriod: 1880 - 1972“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#299Jozef MousPeriod: 1896-1968“Natiepaarden”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Chevaux de Nation”. Deux dessins à l’encre sur papier. Signés.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 150 -
#764Alfons Van BeurdenStilleven met fruit. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 56 x 67cmEstimate: € 300 / 400 -
#549“Dames op straat”. Olieverf op paneel.
”Dames en rue”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#579“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 340 -
#509“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479“Vissersboten aan een steiger”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche au quai”. Huile sur panneau. travail d’atelier récent, style XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#534“Strandscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#562“Terrastafereel”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Tappert’.
”Scène de terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé ‘Tappert’.No longer availableDim. 20 x 27cmEstimate: € 300 / 400 -
#710E. Haegemans“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#552“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#894Henri Delattre“Haven van Perros-Guirec”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Port Perros-Guirec”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#674“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550 / 650 -
#569“Boottochtje Nel”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘R.W’, toegeschreven aan Rik Wouters”. Kleine perforatie.
”Promenade en bateau, Nel”. Huile sur toile. Monogramme ‘R.W.’. Dédicace à Rik Wouters. Petite perforation.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#282“De oogst”. Houtskool op papier. Omgeving Permeke, toegeschreven aan Huber Malfait.
”La récolte”. Fusain sur papier. Entourage de Permeke, attribué à Huber Malfait.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 150 / 180 -
#700Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#584“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 75 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#712Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Industrie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Industrie”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#364Een Braziliaanse cavaleriesabel. Eind XIXe eeuw.
Un sabre de cavalerie brésilien. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#778“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
”Phallus”. Une oeuvre d’art en marbre blanc sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#189J.M. Tilmes Junior“Waterlandschap met vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1867.
”Paysage fluvial et pêcheurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1867.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#623Casper D.“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een buste. Gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#162Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
Un miroir rectangulaire doré, décorations Baroque.No longer availableDim. 73 x 102 cmEstimate: € 180 / 220 -
#91Een bronzen schemerlamp in de vorm van een boerin onder een boom. Ivoren (?) handjes en hoofdje. Enkele vingertjes afgebroken. Zonder originele kap.
Un lampe en bronze sous forme de fermière sous un arbre. Mains et tête en ivoire (?). Quelques doigts cassés. Sans abat-jour d’origine.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#458Petrus RegoutEen asbak van blauwgeglazuurd aardewerk in de vorm van een Sfinx. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.
Un cendrier en faïence à glaçure bleue sous forme de sphinx. Marque sous la base. Période Art Déco.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#99Johan Baptiste Homanni”Flandriae”. Een oude, met de hand ingekleurde kaart.
”Flandriae”. Une ancienne carte mise en couleurs à la main.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 120 / 160 -
#732Een porseleinen poppetje in een poppenwagen. Hendeltje van kap afgebroken.
Une poupée en porcelaine dans une poussette pour poupées. Le levier de la cape est cassé.No longer availableDim. Lengte wagentje: 37 cmEstimate: € 50 / 60 -
#381Een art deco lamp van groen glas.
Une lampe Art Déco en verre vert.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382Een collectie loden soldaatjes met een boek over uniformen.
Un lot de petits soldats de plomb et un livre portants sur les uniformes.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#138“Zittend naakt”. Metaal en gips.
”Nu assis”. Métal et plâtre.No longer availableDim. h: 29,5cmEstimate: € 100 / 150

