#18Een antiek houten kruisbeeld met verzilverde corpus.
#17Een paar tinnen kandelaars.
#24Compagnie Maritime BelgeEen lotje van de Compagnie Maritime Belge, bestaande uit een metalen flesopener, een notaboekje en een kaartenetui waarin 2 sets speelkaarten eveneens van de CMB.
A lot from the Belgian Maritime Company, consisting of a metal bottle opener, a notebook, and a card holder containing 2 sets of playing cards also from the CMB.No longer availableOnline onlyDim. l 30 cm (flesopener)Estimate: € 20 / 30 -
#116Julien CélosPeriod: 1884-1953“Vieux Village”, een kleurets gesigneerd en genummerd buiten de plaat Julien Célos.
#106Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rede Staketsel-Antwerpen”, een ets in passe-partout, zonder kader, gesigneerd, getiteld en genummerd buiten de plaat. Romain Malfliet, 38/100.
#194LucasPeriod: 2008‘Bord appelen’. Monochrome ets, 2/4. Getekend; ‘Lucas’.
‘Plate of apples’. Monochrome etching, 2/4. Signed; ‘Lucas’.No longer availableOnline onlyDim. 12/17 cmEstimate: € 15 / 25