Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Bloemenstilleven” & “Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Langs beide kanten beschilderd. Gesigneerd.
“Bloemenstilleven” & “Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Langs beide kanten beschilderd. Gesigneerd.
Vonk

“Bloemenstilleven” & “Surrealistisch landschap”. Olieverf op paneel. Langs beide kanten beschilderd. Gesigneerd.

”Nature morte, fleurs” & “Paysage surréaliste”. Huile sur panneau. Peint sur les deux faces. Signé.
Dim. 40 x 50 cm
SKU: 1112180489.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #489
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #694
    Karel Jongelinghs

    “Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 79 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #480

    “Hoeve bij een kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Berghe’.

    ”Fermette près du canal”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #552
    De Cock

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 142 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #659
    Bourgeois

    “Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.

    ”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 66 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #539

    “De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #514

    “Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).

    ”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #542

    “Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.

    ”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #621

    Grote kristallen luchter.

    Un grand lustre en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #544

    “Pijprokers”. Een pendant. Plakkaatverf op papier. Draagt een signatuur.

    ”Fumeurs de pipe”. Un pendent. Gouache sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 40 x 44 en 37 x 48 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #554

    “Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

    ”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #9
    Van der Auwera

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #512

    “Het meisje en de os”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven aan Béla Kàdàr. Kleine beschadiging.

    ”La fille et le boeuf”. Huile sur toile. Dédicace au dos à Béla Kàdàr. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. 48 x 48 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #574

    “Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.

    ”Famille Impériale”. Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 63 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #318

    Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.

    Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #490

    “Venetië”. Olieverf op gemaroufleerd doek.

    ”Venise”. Huile sur toile marouflée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #692

    “Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.

    ”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #470

    “Abstract”. Olieverf op paneel. Draagt opdracht op verso.

    ”Abstrait”. Huile sur panneau. Porte une dédicace.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #460

    “Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.

    ”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #224
    Fr. Smets

    “Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 53 x 72 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #500

    “Vlakkencompositie”. Gemengde techniek op papier (?). Niet gesigneerd.

    ”Composition, surfaces”. Techniques mixtes sur papier. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #529

    “Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’

    ”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #549

    “Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.

    ”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).
    No longer available
    Dim. 94 x 69 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #524

    “Abstract werk”. Olieverf op board. Draagt monogram: ‘H.N.W.’. Toeschrijving op verso.

    ”Travail abstrait”. Huile sur carton. Porte le monogramme : ‘H.N.W.’. Dédicace au verso.
    No longer available
    Dim. 52 x 45 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #651

    Kleine kristallen luchter.

    Un petit lustre en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #69
    Armand Apol

    “Kraambezoek”. Een kleurenets naar een werk van Jakob Smits. Gesigneerd en genummerd 140/200 buiten de plaat.

    ”Visite rendue à l'accouchée”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre par Jakob Smits. Signée et numérotée 140/200 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #788

    Lot bestaande uit: een Vieux Paris theepotje, een glaspasta lampenkap gemerkt Nover France, een gesculpteerd houten schoentje (letsel), een grote waterkan van steengoed met ruiters-en personagedecor in reliëf gemerkt W. Ridgway & Co (tinnen deksel), een ciderkruik van steengoed met geschubd decor in reliëf (Engels registratiemerk, tinnen deksel), een Beswick uiltje naar Beatrice Potter, onderaan gemerkt (met doosje).

    Un lot comprenant: une théière Vieux Paris, un abat-jour en verre Nover France, une petite chaussure en bois sculpté ( dégât), une grande verseuse en faïence au motif de personnages et cavaliers en relief marquée W. Ridgeway & Co (couvercle en étain), une cruche à cidre en faïence avec décor d’écailles en relief ( marque de fabrication anglaise et couvercle en étain), un petit hibou Beswick d’après Béatrice Potter ( marque sous la base et avec boîte).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #66

    Een oude lederen hutkoffer.

    Une ancienne malle de voyage en cuir.
    No longer available
    Dim. l: 112 cm, h 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    “Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.

    ”Mère et enfants”. Un groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #429

    “Compositie” & “Straatzicht”. Twee grafische werken.

    ”Composition” & “Scène de rue”. Deux oeuvres graphiques.
    No longer available
    Dim. 45 x 40 en 22 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #714
    Jules Van Paemel
    Period: 1896-1968

    “Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.

    ”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #88
    Kosta Boda

    Kratervaas van opaalglas. Onderaan gesigneerd en genummerd.

    Un vase flûte en opaline. Signé et numéroté sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 18,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #617

    Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.

    Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 205 x 138 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #608

    Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.

    Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #367

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

    Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #58

    Een paar bierpullen met muziek en met tinnen deksels. gemerkt Thorens, Zwitserland

    Une paire de chopes à bière à couvercle en étain. Marque Thorens, Suisse.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #40

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or jaune et or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,38 g
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More