Similar lots by type
-
#189Edward MoerenhoutPeriod: 1801 - 1893“De veehoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 250 / 350 -
#662Harry Elliot“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#224J. Coomans“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 133 x 88 cmEstimate: € 300 / 500 -
#572“Compositie”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening ‘Vostel’.
“Composition”. Techniques mixtes sur panneau. Porte une signature ‘Vostel’.No longer availableDim. 24 x 59 cmEstimate: € 220 / 240 -
#164F. A. Philippe (?)“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.
“Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250 / 300 -
#564“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘GVV’.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme ‘GVV’.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#234Frans Van Kerckhove“Figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figures”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 81 cmEstimate: € 300 / 400 -
#169Adrianus Cornelis Van NoortPeriod: 1914 - 2003“Zandvoort” & “Urk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Zandvoort” & “Urk”. Deux peintures, huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 320 / 380 -
#649Wim FlandersPeriod: °1943“Landschap te Dudzele”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1978.
“Paysage à Dudzele”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1978.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#592Dordevic MiodragPeriod: °1936“Compositie”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 98 x 70 cmEstimate: € 420 / 500 -
#680“Naakt op stoel met wit doek”. Olieverf op doek. Geen signatuur.
“Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#529“Abstracte voorstelling”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Représentation abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 61 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#788Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#534“Compositie”. Acryl op doek. Klein deukje in de rechter bovenhoek.
“Composition”. Acrylique sur toile. Petite bosse au coin droit supérieur.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#670Hanzenbergh (?)“Naaktstudie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Etude d’un nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#184F. Vanderdonck“Kippen”. Een pendant, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gesigneerd 1890.
“Poules”. Un pendant, huile sur panneau. Tout deux signés et datés 1980.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 420 / 500 -
#792“Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#659“Sacré-Coeur”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven aan Louis Souher.
“Sacré-Coeur”. Huile sur carton. Attribué à Louis Souher (au verso).No longer availableDim. 34 x 33 cmEstimate: € 120 / 140 -
#554“Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.
“Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 120 / 140 -
#539“Compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#664Vic Verleyen“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#174E. Pirin“Moeder met kind aan een kippenhok”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant auprès du poulailler” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 260 / 300 -
#209Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#652L. Schellekens“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1907.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1907.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#635Een zitbankje met Oosterse stoffen bekleding.
Un petit banc avec revêtement en tissu oriental.No longer availableDim. 40 x 105 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#47Een schelpvormige schaal van verzilverd metaal.
Plat en forme de coquille en métal argenté.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#213“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800 / 5200 -
#222Een lot van drie verschillende glazen taartenstaanders.
Lot de trois différents plateaux à gâteaux en verre.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#256Een paar armstoelen in Louis XIII-stijl van gebeeldhouwd beukenhout.
Deux fauteuils style Louis XIII en hêtre sculpté.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#226Een bordenkast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met twee deuren onderaan en versierd met figuren, hoofdjes, acanthusbladeren en bloemen.
Vaisselier en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux portes et décoré de personnages, de têtes, de feuilles d’acanthe et de fleurs.No longer availableDim. 219 x 145 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#457Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.
Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#453Een Perzisch vaasje van koper, versierd met een gegraveerd en deels zwartgelakt decor.
Petit vase persan en cuivre gravé et partiellement noirci.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#55DelvauxEen lederen halssnoer bezet met metalen versiering. In origineel etui met certificaat en stofhoes.
Collier en cuir serti de métal. Dans un étui d’origine avec certificat et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#624Een lot kunstboeken. Waaronder Mondigliani, Permeke, Matisse en de school van Sint - Martens - Latem uitgegeven door het Mercatorfonds. Zes delen.
Lot de livres d’art. Dont Mondigliani, Permeke, Matisse et l’école de Laethem. Mercatorfonds. Six volumes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#104R. Descamps“Vue sur Kanioka”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1958.
”Vue sur Kanioka”. Huile sur toile. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 400 / 500 -
#435Een grote glazen presse-papier met een rode ‘swirl’.
Un grand presse papier en verre à tourbillon rouge.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50

