Other lots in this auction
-
#572Val Saint Lambert
Een twaalfkantige vaas van geslepen kleurloos en rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
Vase dodécaèdre en cristal taillé doublé incolore et rouge. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 80/100 -
#96
Een witgepatineerd houten ligbed in Lodewijk XVI-stijl, het ledikant versierd met cannage.
Une chaise longue en bois patiné blanc de style Louis XVI, la crèche décorée de cannage.No longer availableDim. 115x110x210cmEstimate: € 75/100 -
#123
Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges.
Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges.No longer availableDim. H:14-18cmEstimate: € 60/80 -
#411
“Vrouw met fruitmand”. Een fijn gesneden ivoren beeldje op houten voetstukje. Indisch werk.
Femme à la corbeille de fruits. Figurine en ivoire finement sculpté sur socle en bois. Travail indien.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100/120 -
#129C. Mignant
“Musicerende pater”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Père musicien. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25x35cmEstimate: € 120/200 -
#276
Een paar stoelen van mahoniehout met gesculpteerde bloemen en druiven in de rug.
Une paire de chaises en acajou avec des fleurs et des raisins sculptés dans le dos.No longer availableDim. H:102cmEstimate: € 40/50 -
#202Walter Halderman
“Laarkapel te Schelle”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
Laarkapel à Schelle. Huile sur toile. Signée et datée 1981.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#383
Een paar Chinese siervazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hondenkopjes.
Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#357
Een kom en een vaas van Chinees porselein, versierd met blauw op witte decors.
Un bol et un vase en porcelaine de Chine, décorés de décors bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 26 & 21 cmEstimate: € 60/100 -
#455
Een diep en een plat achthoekig bord van Chinees porselen met een blauw op wit decor van tuinen. Zeer lichte randschade. Tijdperp Qianlong.
Une assiette creuse et une plate octogonale en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de jardins. Très légers dégâts sur les bords. Epoque Qianlong.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#508
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/80 -
#318
Een lot van negen houten schoenleesten en twee sokkenstoppers.
Un lot de neuf formes de chaussures en bois et deux oeufs de mercerie à chaussettes.No longer availableEstimate: € 60/100