Similar lots by type
-
#4
Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#109Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
“Stilleven met klaprozen en rode bessen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux coquelicots et fruits rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#184Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250/350 -
#142Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Boer met kar voor de hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysan avec charrette devant la ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220/240 -
#192Alexis De LeeuwPeriod: act. 1848 - 1896
“La promenade sur la glace”. Olieverf op paneel. gesigneerd en gedateerd 1869.
La promenade sur la glace . Huile sur panneau. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 550/600 -
#289Lis
“Collages”. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1997 & 2007.
Collages . Signés et datés respectivement de 1997 et 2007.No longer availableDim. 40 x 27 & 45 x 27 cmEstimate: € 80/120 -
#214Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150/200 -
#119Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979
“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#179Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955
“Palingbotters op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pêcheurs d’anguilles sur l’Escaut. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 550/600 -
#164Theo PraetPeriod: 1889 - 1967
“Stilleven met geraniums”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.
Nature morte aux géraniums . Huile sur toile. Signée. Petite réparation.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 320/380 -
#49
“De groentensnijdster”. Olieverf op doek. Vlaamse school. XIXe eeuw.
Le marchand de légumes . Huile sur toile. Ecole flamande. XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180/220 -
#122Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100/150 -
#292Amanda De Clercq
“Portret van een Arabier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2002.
Portrait d'un Arabe . Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#139Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
Een drieluik met bloemenstillevens, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
Un triptyque aux natures mortes florales, huile sur panneau. Le tout signé.No longer availableDim. 48 x 30 & 48 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#272W. Hertoghs
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#134Henriette Daenen
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Roses . Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#174Luk HostePeriod: °1953
“Stilleven met schelpen en verrekijker op het strand” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Nature morte aux coquilles et binoculaires sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘81.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#382Eric Suriyasena
“Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.
“Mère avec enfant” . Une œuvre d'art teint à la main.No longer availableDim. 155 x 84 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#309A.H. Van Oosterhout
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#229Luc De Keyser
“Sponsored by God”. Olieverf en collage op doek. Gesigneerd en gedateerd Barcelona 90-91.
Parrainé par Dieu . Huile et collage sur toile. Signé et daté Barcelone 90-91.No longer availableDim. 154 x 139 cmEstimate: € 200/300 -
#60
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier diamand princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de quatre princesses en diamant d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 350/450 -
#116
Engelse ladenkast van licht eikenhout. Vijf laden, de bovenste met uitsprong. XIXde eeuw.
Commode anglaise en chêne clair. Cinq tiroirs, celui du haut avancé. XIXème siècle.No longer availableDim. 120 x 115 x 52 cmEstimate: € 100/140 -
#230
Een 18 karaats wit gouden druppelvormige ring bezet met vier diamant markiezen, één baguette en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en forme de goutte en or blanc 18 carats sertie de quatre auvents de diamants, d'une baguette et de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1200/1300 -
#311
Een Chinees gesculpteerd houten rokersstelletje met een lampje, gedragen door een draak. Schade aan de kap.
Une garniture de fumeur en bois sculpté chinoise sertie d'une lampe, portée par un dragon. Abat-jour endommagé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 50/80 -
#106
Twee antieke houten schuurdeuren.
Deux portes de grange anciennes.No longer availableDim. 190 x 60 & 203 x 101 cmEstimate: € 100/120 -
#90
Een 18 karaats geel gouden ketting en twee 18 karaats geel gouden armbandjes, één ervan met hartjes.
Une chaîne en or jaune 18 carats et deux bracelets en or jaune 18 carats, un avec des coeurs.No longer availableDim. 9,74 gEstimate: € 300/350 -
#76
Een paar Biedermeier armstoelen van mahoniehout.
Une paire de fauteuils Biedermeier en acajou.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#111
Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.
Nu assis avec un chapeau et un miroir. Statue en bronze.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 80/120 -
#255
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en een centrale briljant van +- 0,80 ct. FVS2.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,04 ct. Et un diamant central de + - 0,80 ct. FVS2.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 2400/2600 -
#165
Een 14 karaats geel en wit gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffierbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une broche en or jaune et blanc 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de baguettes de saphir d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 850/950