Other lots by Jespers
Similar lots by type
-
#292Robert DetrixhePeriod: °1935
“Liggende poes”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
”Chat couché”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 17 x 21 cmEstimate: € 120/160 -
#769Marie-France GarnichPeriod: °1944
“Personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#499J. Carro***
“Romantisch rivierlandschap”. Olieverf op doek. Naar de XIXde eeuwse landschapschilders.
”Paysage romantique”. Huile sur toile. D’après les paysagistes du XIXe siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#639Fernand LiénauxPeriod: 1897 - 1980
“Zonnig herfstzicht te Bouillon”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘38.
“Automne doré à Bouillon”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 200/240 -
#309
“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#404Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#622Joe Van RossemPeriod: °1940
“Twee meisjes”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Deux filles”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#632Felix De Boeck
“Begin en einde”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Début et fin”. Huile sur panneau. Signature au verso et daté 1992.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 300/340 -
#612
“Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
“Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 68 cmEstimate: € 300/400 -
#232Helmert Van der FlierPeriod: 1827 - 1899
“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.
”Vaches et moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.No longer availableDim. 32 x 43 cmEstimate: € 850/1000 -
#222
“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 260/360 -
#664Jean DecoenPeriod: 1890 - 1979
“Winters plattelandszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#294
“Spaniël op een kussen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
”Epagneul sur coussin”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 15,5 x 19 cmEstimate: € 120/180 -
#392Fre Steeman
“De naaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La couturière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#252Frans Van DammePeriod: 1858 - 1925
“Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#659Jean DecoenPeriod: 1890 - 1979
“Ijspret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1915.
“Joies d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1915.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 150/200 -
#614Courtin
“Dames met paraplu op de boulevard te Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Dames aux parapluies dans un boulevard à Paris”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80/100 -
#589
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Russische school.
”Voiliers”. Huile sur toile. Porte une signature. Ecole russe.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 200/300 -
#212Hilaire Bals
“Kippen op de mesthoop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Poules et fumier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 40 cmEstimate: € 320/400 -
#592
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Composition moderne”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#672Robert HelsmoortelPeriod: 1922 - 2007
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadigd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 90 x 130 cmEstimate: € 200/240 -
#434
“Pero geeft haar gevangen vader Cimon de borst”. Olieverf op paneel. Als onderdeel van een groter werk. XVIIIde eeuw.
”Pero qui offre son sein à son père Cimon”. Huile sur panneau. Fait partie d’une oeuvre plus grande. XIXème siècle (?).No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 200/300 -
#609Van der Elst
“Zicht op de Semois te Herbeumont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue du Semois à Herbeumont”. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#759Jan CockxPeriod: 1891-1976
“Stilleven met fruit en jachtbuit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits et butin de chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 80 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#840
Drie kleine bijzettafeltjes van eikenhout, waarvan twee met een lade.
Trois petites tables en chêne, dont deux avec un tiroir.No longer availableDim. b: 40, 49 & 53 cmEstimate: € 40/50 -
#367
Een paar diepe schotels van meerkleurig Delfts aardewerk. XVIIe eeuw. Haarscheuren.
Une paire de plats en faïence de Delft. XVIIème siècle. Cheveux.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#372Bernard Charroy
“Meisje in tuinstoel”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70/100 -
#701Stefaan TesselyPeriod: °1933
“Leielandschap met hoeves”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, la Lyse et fermettes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#650
Een commode met drie laden in accoladevorm. XIXe eeuw.
Une commode à trois tiroirs accolade. XIXème siècle.No longer availableDim. 82 x 128 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#431
Drie groepjes als inktstelletjes van meerkleurig porselein, waarbij één in de vorm van een vrouw bij de waterpomp, één in de vorm van een strijkende vrouw en één in de vorm van een vrouw die zich opmaakt. XIXe eeuw.
Trois groupes d’encriers en porcelaine polychrome, dont un sous forme d’une femme après de la pompe à eau, un sous forme d’un femme qui repasse et un sous forme d’une femme qui se maquille. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 10 - 12 cmEstimate: € 40/60 -
#209Nicaise De KeyserPeriod: 1813 - 1878
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de jeune femme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 180/260 -
#303
Een plaasteren wandversiering in de vorm van een kop van een barokke dolfijn.
Une décoration murale sous forme de tête de dauphin Baroque.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#708Val Saint-Lambert
Een serie van zes cognacglazen met geslepen initialen. Onderaan gemerkt.
Une série de six verres à cognac, initiales gravées. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#655
Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#866
Een lot meubeltjes, bestaande uit een mahoniehouten nachtkastje met marmeren blad, een stoeltje met rieten zit en een voetbankje, bekleed met naaldwerk.
Un lot de petits meubles, comprenant une table de chevet en acajou et tablette en marbre, une chaise avec assise en roseau et un repose-pied avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. 85 x 32 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#279
Een karnton en een boterkarner met handmechanisme.
Une baratte et une baratte à beurre à mécanisme manuel.No longer availableDim. h: 61 & 45 cmEstimate: € 40/50