Other lots in this auction
-
#415Een zwartgelakt Chinees tweedeurskastje met meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Une petite armoire à deux portes en laqué chinois, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 102 x 66 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#260Een paar 18 karaats wit gouden manchetknopen bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct. SI. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boutons à manchette sertie de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 4,50 ct SI. et des saphirs baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 25,22 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#416Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#366Een kleine credenza van gebeeldhouwd eikenhout met twee paneeldeuren.
Une petite crédence en chêne sculpté à deux portes panneaux.No longer availableDim. 91 x 92 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#408TorpedoEen oude elektrische toverlantaarn. Bijgevoegd twee porseleinen ontwikkelschalen en enkele houten negatiefhouders.
Une ancienne lanterne électrique. Nous ajoutons deux plats de développement et quelques statifs en bois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#404Een ingekleurde XVIIde eeuwse kaart van Leuven, een XVIIIde eeuwse gravure met een zicht op Leuven en een gewassen pentekening met een zicht op de Grote markt te Leuven uit 1839.
Une carte en couleurs de Louvain XVIIème siècle, une gravure représentant une vue sur Louvain XVIIIème siècle et un lavis d’une vue sur la Grande Place à Louvain de 1839.No longer availableDim. 15 x 26, 11 x 15 & 21 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#184Andrei MedinskiPeriod: °1948“Ballerina”. Olieverf op board. Gesigneerd. 1991.
”Ballerine”. Huile sur carton. Signée , 1991.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 260 / 280 -
#251“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsboven.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signature au dessus à droite.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#273Een vierkant schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Un petit plat carré en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin à aile dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#377Gevarieerd lot: Postzegels Liechtenstein 2011 t.e.m. 2015 (volledig), Engeland 1984, ‘85, ‘87, ‘88 (volledig). Privé-uitgave Orval. A4-insteekalbum met diverse zegels en blokken. Lot Belgische briefkaarten. Honderden diverse postzegels. Een album met foto’s van locomotieven e.d.
Un lot varié: timbres postes de Liechtenstein de 2011 à 2014-5 (complèt), Angleterre 1984,’85,’87,’88 ( complet). Edition privée Orval. Album A4 aux timbres et blocs divers. Lot de cartes postales belges. Des centaines de timbres dépareillés. Un album à photos de locomotives. Et autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#134Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fermier en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#48Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.
Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120

