Other lots in this auction
-
#420Een antieke schommelstoel van gedraaid mahoniehout en met fluwelen bekleding.
Un fauteuil à bascule en acajou tourné et revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#48Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.
Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Herman Diels“Mannenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Portrait d’homme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#104Maria Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage, la Lande”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#199“Damesportret. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868)”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.
”Portrait de dame. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868). “. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 84 x 70 cm cmEstimate: € 700 / 800 -
#249Armand LaureysPeriod: 1867 - ?“Damesportret aan het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Portrait de dame à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27,5 x 17,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#347Een beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#61Een paar lampenvoeten met glazen kralen.
Une paire de pieds de lampe à perles en verre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#166Lampenvoet van gesculpteerd en gezwart hout versierd met personages. Aziatisch werk.
Un pied de lampe en bois sculpté noir et personnages. Travail asiatique.No longer availableDim. H. 170 cmEstimate: € 180 / 220 -
#115Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. en forme de fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,09 gEstimate: € 350 / 450 -
#350Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 37,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#194E. Pascal“Hond bij een drenkeling op het strand”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.
”Chien et naufragé sur la plage”. Huile sur toile. Fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 300 / 500

