Similar lots by type
-
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux. -
#274Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#254‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.
'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut. -
#99‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.
'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed. -
#132‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.
'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71. -
#559Jean Kirsch“Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.
"Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962. -
#162Francois Dumont“De Tamboerijnspeelster.” Olieverf op doek, gesigneerd. Herdoekt en schoongemaakt.
"The Tambourine Player." Oil on canvas, signed. Re-backed and cleaned. -
#584‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?
'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers? -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#289‘Bergmeer met zeilschepen’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.
'Mountain lake with sailing ships', oil on canvas. From the 19th century, signed illegibly. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#262Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Weidelandschap met beek’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#39‘Portret van een man met snor’, olieverf op doek. Medio 1900, niet getekend.
'Portrait of a man with a mustache', oil on canvas. circa 1900, unsigned. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#79Alfred PieterceliePeriod: 1879 - 1955‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.
'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back. -
#279Tilla Van HeesPortret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.
Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet. -
#252‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.
'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'. -
#422‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.
'Standing nude', oil on panel. An abstract impressionist piece, signed Bach '90. With an unverified attribution to Elvira Bach, 1990, on the back. -
#264Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949‘Duinenzicht’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.
'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet. -
#222‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.
'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox. -
#352Jack GodderisPeriod: 1916-1971‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.
"American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54. -
#269Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
Other lots in this auction
-
#216Een set van 3 bijzettafeltjes, messing en glas, in Hollywood Regency-stijl.
A set of 3 side tables, brass and glass, in Hollywood Regency style. -
#573Een oud mastlicht, rood koper, glas en messing, met wandhouder.
An old mast light, red copper, glass, and brass, with wall bracket. -
#263Cornette"Iconographie van Antwerpen. 174 oude stadsgezichten en plattegronden. Historisch toegelicht - iconografie van Antwerpen." is een boek van Cornette. a. h.. Het is uitgegeven door De Sikkel Antwerpen. Deze editie verscheen in 1933.
"Iconography of Antwerp. 174 old city views and maps. Historically explained - iconography of Antwerp." is a book by Cornette. a. h.. It was published by De Sikkel Antwerp. This edition was released in 1933. -
#56Een bartrolley in Hollywood Regency stijl, messing en fumé glas.
A bar cart in Hollywood Regency style, brass and smoked glass. -
#93Christofle FranceEen set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.
A set of 7 silver-plated metal side plates, marked. -
#306Een massief houten piedestal in Empire stijl.
A solid wood pedestal in Empire style. -
#129Heike DaviesPeriod: 1976 - ....“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
"Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014. -
#265Een kristallen coupe met verzilverd metalen rand.
A crystal coupe with a silver-plated metal rim. -
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,32 ct. en briljanten en diamand baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,35 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.32 ct. and brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of 0.35 ct. -
#221Een lot van 13,8 kg oude tinnen kannen, een samovar en een kandelaar.
A lot of 13.8 kg of old pewter jugs, a samovar, and a candlestick. -
#121Een lot van 2 bronzen plaquettes, naar Mucha.
A lot of 2 bronze plaques, after Mucha. -
#327Een ceremonieel Afrikaans Mambele zwaard, stalen lemmet en houten handvat.
A ceremonial African Mambele sword, steel blade and wooden handle.

