Similar lots by type
-
#662
“Stilleven met stolp”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Nature morte au globe”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#724
“De lijkwagen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur.
“Le corbillard”. Huile sur toile marouflée. Sans signature.No longer availableDim. 15 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#184
“Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).
“Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).No longer availableDim. 66 x 87 cmEstimate: € 1000/1200 -
#554
“Compositie met zwart, groen en blauw. Olieverf op paneel. Draagt handtekening “Winter”.
“Composition en noir, vert et bleu”. Huile sur panneau. Porte une signature “Winter”.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#221Cornelis
“Goliath”. Hoofd van gebeeldhouwd en zwart gepatineerd hout. Gesigneerd.
“Goliath”. Tête en bois sculpté et noirci. Signée.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/120 -
#712Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“De afvaart”. Olieverf op ivoor. Gesigneerd.
“Le départ”. Huile sur ivoire. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 200/250 -
#549Jan Claessens
“Weidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ La prairie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#244Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#254Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine met schepen”. Olieverf op een schilderspalet in een kader.
“Marine et navires”. Huile sur palette du peintre dans un cadre.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#189Eugène JoorsPeriod: 1850 - 1910
“Hyacinten in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1898.
“Jacinthes dans le jardin”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1898.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 900/1100 -
#569
“Bergdorpje in de lente”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Bayer.
“Village de montagne au printemps”. Huile sur panneau. Attribué à Albert Bayer.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#564
“Gestileerde voorstelling met vleermuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Composition stylisée à la chauve-souris”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#249Jacques DelvauxPeriod: 1929 - 2010
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#729
“Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#252A. Sonck
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#654
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village près d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 150/180 -
#670
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#442
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#522Nico Burssens
“Exotische compositie met dieren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition exotique avec animaux”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100/150 -
#652Marijan Kolesar
“De Keyserlei - Neonregen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Keyserlei - Pluie de néon”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#544Alfons VerstraetenPeriod: °1922
“De kade te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ Les quais d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 150/250 -
#644Jacques G. L. Van den BogaertPeriod: 1867 - 1950
“Landschap met het Kasteel van Heusden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage et château de Heusden”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#649
“Winters zicht bij een beek”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’hiver au ruisseau”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#239Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stoomschepen in de haven van Rotterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paquebot dans le port de Rotterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 93 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#581
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van feestelijkheden voor de keizer. Onderaan gemerkt en met houten voetstukjes. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome représentant des festivités pour l’empereur. Marque sous la base et socles en bois tourné. Vers 1900.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 500/800 -
#526
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableDim. 190 x 266 cmEstimate: € 120/200 -
#264Alphons VermeirPeriod: 1905-1994
“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage étendu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 68,5 x 89 cmEstimate: € 200/300 -
#381
Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.
Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 105 & 120 cmEstimate: € 35/45 -
#394
Twee houten dozen met oude postkaarten, briefkaarten, heiligenprentjes, doodsbrieven e.d.
Deux coffrets en bois contenant des vieilles cartes postales, images pieuses, nécrologies, etc.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#677
Een vaasje van Booms glas met een tinnen bloemendecor.
Un vase en verre de Boom avec décor fleuri en étain.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met Moeder Maria.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif représentant la Sainte Vierge.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 150/200 -
#777
Twee verschillende ronde dekseldoosjes van koper, waarbij één met een gegraveerd decor van een pauw op het deksel en meeuwen boven de oceaan op de zijkant. Onderaan gemerkt. Het andere met een gegraveerd bloemendecor. Sporen van polychromie. XIXe eeuw.
Deux boites rondes différentes en cuivre, dont une avec décor gravé représentant un paon sur le couvercle et décor de mouettes par dessus l’océan sur le coté. L’autre boite avec décor de fleurs. Traces de polychrome. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 8,5 & 7,5 cmEstimate: € 50/60 -
#167
Een serie van vier mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.
Une série de quatre flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#358Vitaphare
Een koperen fietslamp.
Une lampe à carbure en cuivre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/40 -
#151
Een glazen vaas met een geëtst bladerdecor. Draagt handtekening “Muller Frères.
Un vase en verre avec décor gravé de feuillage. Signé “Muller Frères”.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180/240 -
#209
Elf zilveren lepels en een suikertang. Gemerkt 800‰.
Onze cuillères en argent et une pince à sucre en argent. Poinçon 800‰.No longer availableEstimate: € 40/60