#102Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Provensaalse poort”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
#301
#190
#18
Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
#83
#361
#48
Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
#220