#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met één centrale briljant van +- 0,33 ct.
An 18 karat white gold ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.33 carats.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 450 / 550 -
#288Een 12-delig Christofle visbestek in foedraal.
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
#250Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#99Rudi de VosPeriod: °1944“De Rupel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Armand HutchenreuterPeriod: 1856-1938Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#547Een paar oliekruikjes van groen mondgeblazen glas. Met dekseltjes.
A pair of green mouth-blown glass oil cruets. With lids.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#190Een paar 18 karaats witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
A pair of 18 karat white gold heart-shaped earrings set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 6,67 gEstimate: € 700 / 800 -
#732Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
A religious needlework in a gilded frame, all displayed in a display case.No longer availableDim. 58 x 51 x 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#458Een lot van 16 handbeschilderd Chinees porseleinen theeservies.
A set of 16 hand-painted Chinese porcelain tea service items.No longer availableEstimate: € 40 / 70