#119Albert DandoisInterieur met porseleine beeldjes, olieverf op het paneel.
Interior with porcelain figurines, oil paint on panel.No longer availableDim. 37 x 31 cmEstimate: € 50 / 100 -
#197Christofle FranceEen paar groenteschalen met deksels van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt. In oorspronkelijke dozen en met stofhoezen.
A pair of vegetable bowls with lids made of silver-plated metal. Marked on the bottom. In their original boxes and with dust covers.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#613Een paar veelkleurige bordjes van Chinees porselein met een famille rose decor, één met haar en schilfer. Evenals een Derby bord met een Imari decor, een Japanse compotier, onderaan gemerkt en een Japans Imari bord.
A couple of multi-colored plates made of Chinese porcelain with a famille rose decoration, one with hairline cracks. Also, a Derby plate with an Imari decoration, a Japanese compote dish, marked on the bottom, and a Japanese Imari plate.No longer availableDim. Ø: 20-25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#183Een collectie van 15 Belgische decoraties, IJzer, Wereldoorlog II, Leopoldsordes, Kroonordes. We voegen er een soldatenmuts met kwast aan toe.
A collection of 15 Belgian decorations, Iron, World War II, Leopold's Orders, Crown Orders. We also include a soldier's cap with tassel.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#493Een Chinees porseleinen Nanking vaas. Versierd met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#325‘Paardensport’, een oude panoramische litho, draagt de naam Stassinet.
#294C DelienEen driemaster op volle zee, olieverf op doek. Gesigneerd.
#590Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 3,07 gEstimate: € 400 / 500 -
#588Een gietijzeren tuinvaas.
A couple of winter landscapes, oil on panel, signed.No longer availableDim. 17 x 23 cm en 23 x 17 cmEstimate: € 40 / 80