#287Een Christofle opdienschaal met glazen ovenschaal.
#366Een staande kapstok, romantische uitvoering.
#257Jan Antheunis“Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.
#774Armand HeinsPeriod: 1856-1938‘La Lis Astiére, een ets van Armand Heins in houten kader. Binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#545Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
#646BocharaEen handgeknoopt wollen karpet met een Yomudmotief. Kleine randslijtage.
A hand-knotted wool carpet with a Yomud motif. Small edge wear.No longer availableDim. 136 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#741RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1862-1961. Periode ‘73-’75.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine magazines. No. 1862-1961. Period '73-'75.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#337Een regulateur in houten frame. Gemerkt G.B. Met sleutel en slinger.
A regulator in a wooden frame. Marked G.B. With key and pendulum.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#94Elysé SchuermansPeriod: °1938“Bomenrij in de winter met huizen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Passe-partout te vervangen.
"Row of trees in winter with houses in the background." Oil on panel. Signed lower right. Mat to be replaced.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#732Een religieus haakwerk in vergulde kader en dit alles in een vitrinekastje.
A religious needlework in a gilded frame, all displayed in a display case.No longer availableDim. 58 x 51 x 9 cmEstimate: € 40 / 50