#24Weidezicht met koeien en bloesems, olieverf op het paneel, gesigneerd is onleesbaar.
Pastoral View with Cows and Blossoms, oil paint on panel, signature is unreadable.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 25 / 75 -
#356Een antieke massief houten koffer.
#212“Winters Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape in the Hoeveland". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 68 x 78cmEstimate: € 80 / 120 -
#297MarpaEen banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75 / 125 -
#633BacaratEen kandelaar van kleurloos kristal met een gedecoreerde kap en pendeloques. Gemerkt.
A candlestick made of colorless crystal with a decorated shade and pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#92Rudi de VosPeriod: °1944“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#287Een Christofle opdienschaal met glazen ovenschaal.
#665Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#509‘Zicht aan de vijver’, olie op paneel, getekend C. Dubois in vergulde kader?
"View at the Pond", oil on panel, signed C. Dubois in a gilded frame.No longer availableDim. h 13 x b 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#166Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#127Een zilveren melkkannetje, gemerkt 900‰. 255 gram.
A silver milk jug, marked 900‰. 255 grams.No longer availableDim. 900‰ 255 gEstimate: € 150 / 200