#777RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 120-129. 128 manco.
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#291Albert LevyPeriod: 1820-1899“Art et Décoration”. Een lot van 11 stuks jaaruitgaven, Novembert maand manco. Thema Art Deco.
#718Een gebeeldhouwd Afrikaans stenen beeldje voorstellende een vader met kind op houten sokkeltje.
A sculpted African stone figurine depicting a father with child on a wooden pedestal.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#592Brigitte LiesenfeldPeriod: 1924-1990“Ohne Titel”. Een schilderij op papier met florale afdrukken in divers kleurpallet, gesigneerd Brigitte Liesenfeld 1972.
"Untitled". A painting on paper with floral prints in various color palettes, signed Brigitte Liesenfeld 1972.No longer availableDim. 57 x 88cmEstimate: € 80 / 120 -
#594AertsensEen schilderij, olie op doek, met als titel ‘Hommage à Labisse’, getekend Aertsens, A’pen ‘80.
A painting, oil on canvas, titled 'Hommage à Labisse', signed Aertsens, A'pen '80.No longer availableDim. h 80 x b 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
#698Een lot van 17 stuks mineralen.
A lot of 17 pieces of minerals.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
A lot of 6 hand-painted porcelain plates. Blue rim with gilded accents. Decorated with birds motif.No longer availableDim. Ø: 21 & 25 cmEstimate: € 40 / 50