#485Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
#505Hergé“De Krab met de Gulden Scharen”. Met vier pleine page kleurplaten. Ed. Casterman 1946. Eerste druk, A46. Goede staat, naam, stempeltje, sletige rug, zeldzaam.
"The Crab with the Golden Claws". With four full page colour pages. Ed. Casterman 1946. First edition, A46. Good condition, name, stamp, worn spine, rare.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#512Van Doren“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
#220Een 18 karaats geelgouden strikvormoige broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 carat yellow gold bow-shaped brooch set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 380 / 450 -
#599Een lot van 6 sérigrafieen van verscheidene stripfiguren.
'The Pianist', oil on canvas, signed Volovick. With paint damage.No longer availableDim. h 54 x b 73 cmEstimate: € 400 / 500 -
#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#377Kruisbeeld van gedraaid perenhout, met benen versierigen onderaan en met een zilveren corpus. Kleine manco’s.
Crucifix made of twisted pearwood, with bone decorations at the bottom and a silver corpus. Small imperfections.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 80