#87Pieter KocxPeriod: 1701-1722Een paar Delfts aardewerken dekselvaasjes op houten sokkel. Gemerkt APK (Pieter Kocx). 18e eeuw.
A pair of Delft earthenware covered vases on a wooden base. Marked APK (Pieter Kocx). 18th century.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 130 / 175 -
#8Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
#54CastelloEen paar interieurs. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of interiors. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#627Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
#36Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
#519Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944Stilleven met Chinees beeld, aquarel op papier. Gesigneerd.
Still life with Chinese statue, watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 30 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#91Ets. VAN DER HEYDEN SAEen apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
A pharmacist's scale in a wooden display case with weights. Marked Ets. VAN DER HEYDEN SA.No longer availableDim. 43x30x50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#595Artigianstale‘Tavolino’ Decoratieve salontafel met structuur van viool en muziekstaander. Met certificaat.
'Tavolino' Decorative coffee table with violin and music stand structure. Comes with a certificate.No longer availableDim. 140 x 70 x 51 cmEstimate: € 300 / 400 -
#357Een kleine gelakte houten pendule in de geest van de Neufchateloises.
A small lacquered wooden clock in the style of the Neufchatel clocks.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40 / 50