#261MakkumEen porseleinen sierbord. Gemerkt “Makkum”.
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#551Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
#81Een bronzen beeld van twee fazanten op twee-kleurig marmeren voet.
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#56Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
An oak presentation cabinet with 4 levels and a small mirror at the top.No longer availableDim. 161 x 57cmEstimate: € 120 / 200 -
#314Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100 -
#170Een 18 karaats witgouden schakelketting.
An 18 carat white gold link chain.No longer availableDim. 29,66 gEstimate: € 900 / 1000 -
#36Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
#232Louis De SaegerPeriod: 1908 - 1988‘Stilleven’, olie op paneel, getekend De Saeger Louis.
'Still life', oil on panel, signed De Saeger Louis.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 40 / 60