#756Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#640Ernest Borel SwissEen horloge in de vorm van een bal als hanger gemonteerd.
A watch in the shape of a ball, mounted as a pendant.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#752“Advance in ecological research”. Gehoogde gravure. Gemonogrammeerd en A.P. buiten de plaat.
"Advance in ecological research". Increased engraving. Monogrammed and A.P. outside the image.No longer availableDim. 10 x 10cmEstimate: € 40 / 60 -
#98“Jachthond met buit”. Een verguld bronzen beeldje van een hond met haas in bek.
"Hunting dog with catch". A gilded bronze figurine of a dog with a hare in its mouth.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#600Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,67 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct. and three sapphires with a total weight of approximately 0.67 ct.No longer availableDim. 5,30 gEstimate: € 850 / 950 -
#269Leon Frechkopf"Ronda, Andaluzië", Aquarel op papier, gedateerd 1957.
"Ronda, Andalusia", Watercolor on paper, dated 1957.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 150 / 200 -
#178Een ronde coupe op voet van massief zilver, motief van getorste ribben. Engelse keuren, M. Bros en datumletter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).
A round footed bowl made of solid silver, adorned with twisted ribs. English hallmarks, M. Bros and date letter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).No longer availableDim. H. 16, Ø 21 cm 685 gEstimate: € 180 / 220 -
#674C. Castagne“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#671“Roadrunner”. Een uit messing gesculpteerd beeld in modern abstracte stijl. Op houten voet.
#724Vier gravures. Alfred Van Neste. “Stadspoort”. Ets (ruitje gebroken). Alfred Van Neste. “Brugge”. Kleurenets. Genummerd en gesigneerd. Isidore van Mens“Sint-Rombouts, Mechelen. Genummerd en gesigneerd. Roger Hebbelinck. “De Brugse Reien”. Kleurenets genjummerd en gesigneerd.
Four engravings. Alfred Van Neste. "City Gate". Etching (damaged glass). Alfred Van Neste. "Bruges". Color etching. Numbered and signed. Isidore van Mens "Sint-Rumbold's, Mechelen". Numbered and signed. Roger Hebbelinck. "The Canals of Bruges". Color etching, numbered and signed.No longer availableDim. 20x25 cm - 42x32 cmEstimate: € 40 / 60