#611Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#542Panamarenko“Plannen”. Een lot van 3 offset litho’s op papier door Panamarenko.
"Plans." A set of 3 offset lithographs on paper by Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 25cmEstimate: € 300 / 400 -
#513Een set van 2 Oezbeekse 10000 Tengas biljetten, ca 1920.
#785JunghansEen lot van 5 wandklokken. Waaronder een Doka klok.
#502Christine Teller“Menhir”. Olieverf op doek.
"Menhir". Oil on canvas.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#516DagestanHandgeknoopt wollen loper.
#552Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#286Een donker eiken Engels bureau, 5 laden met groen lederen blad en een bijhorende stoel.
A dark oak English desk, 5 drawers with a green leather top and a matching chair.No longer availableDim. 75 x 151 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#62A. De Smet“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
"Winter Landscape". Oil on panel.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50 / 100