Other lots in this auction
-
#581Een lot van 2 decoratieve hoorns, Afrikaans, bestaande uit een Antilope en een Hartenbeest gewei.
A lot of 2 decorative horns, African, consisting of an Antelope and a Hartenbeest antler.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 125 / 175 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#157A. Rolle“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
"Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 500 / 600 -
#299Jules van AelPeriod: 1912-1997“Herders bij de kribbe”. Een gravure op papier. Genummerd 40/100, buiten de plaat gesigneerd.
“Shepherds at the manger”. An engraving on paper. Numbered 40/100, signed outside the plate.No longer availableDim. 20 x 33cmEstimate: € 30 / 50 -
#627Een houten beeld van een Thaise vrouw.
A wooden sculpture of a Thai woman.No longer availableDim. h 132 cmEstimate: € 60 / 70 -
#435ShirazEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
A hand-knotted Oriental wool runner.No longer availableDim. 350 x 135 cmEstimate: € 120 / 200 -
#252Van Den Broeck“Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
“Farm life”. A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38 x 25cmEstimate: € 80 / 100 -
#329“Een kindje ten doop”. Een schilderij, olieverf op metaal. Onderaan gesigneerd.
"A baby at baptism". A painting, oil on metal. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38 x 28cmEstimate: € 25 / 75 -
#26Een houten trapbankje voor een schoenpoetser, met lederen bekleding en 1 lade.
A wooden shoe shine bench with leather upholstery and 1 drawer.No longer availableDim. 42 x 61 x 48cmEstimate: € 60 / 80 -
#8Val Saint-LambertEen Val Saint Lambert toiletset bestaande uit een karaf met glas, een klein karafje en een dekselpotje. En nog een reserve stop.
A Val Saint Lambert bedside set consisting of a carafe with glass, a small carafe, and a lidded pot. And an extra spare stopper.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#495Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.No longer availableDim. 200 x 90 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#699Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80 / 100

