#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#211UCRAEen marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#304Een rechthoekig spiegeltje met oude vergulde lijst.
#128Val Saint LambertEen lamp in groen en kleurloos kristal uit de jaren 60 van de vorige eeuw, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert en genummerd.
A lamp in green and colorless crystal from the 1960s, signed Val Saint Lambert and numbered at the bottom.No longer availableDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 250 / 350 -
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#659Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#425Een massief eikenhouten secretaire. 3 laden onderaan. 12 kleine laden binnenin.
A solid oak secretary. 3 drawers at the bottom. 12 small drawers inside.No longer availableDim. 124 x 105 x 51cmEstimate: € 60 / 80