#609Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Man met baard”. Een schilderij, olieverf op papier. Bovenaan gesigneerd.
#245Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
#660Een lot van vijf zilveren penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Lambert de Vleeze, Charles Wiener. e.a.
#226Een houten secretaire met 4 laden.
A wooden secretaire desk with 4 drawers.No longer availableDim. 104 x 91 x 51cmEstimate: € 100 / 120 -
#374Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
#292Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bovenaan gesigneerd.
#305Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#539Pier Antonio GariazzoPeriod: 1879-1963“Zeelui”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Sailors". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 87 x 119cmEstimate: € 150 / 250 -
#617Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.
#381Een decoratief boompje met florale ornamenten in pot uit jade en jadeite.
A decorative tree with floral ornaments in a pot made of jade and jadeite.No longer availableDim. 25cmEstimate: € 35 / 45 -
#345Een art nouveau coupe in faience.
An Art Nouveau coupe in faience.No longer availableDim. 18 x 33 cmEstimate: € 35 / 45