#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#408Een beeldje van een Chinese draak in speksteen op een houten sokkeltje.
#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#446AfghanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An oriental woolen carpet. Hand knotted.No longer availableDim. 320 x 260 cmEstimate: € 100 / 120 -
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#560Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een diamant in princesslijp van +- 0,25 ct. en drie saffieren baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.
An 18-carat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.36 ct in total, and a princess-cut diamond weighing approximately 0.25 ct, and three baguette-cut sapphires with a total weight of approximately 0.75 ct.No longer availableDim. 10,64 gEstimate: € 700 / 800 -
#134Jules PostelPeriod: 1867-1955“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#42“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt signatuur onderaan “Eug. vd Linden ‘52-53”.
"Heather View". A painting, oil on canvas. Bears signature at the bottom "Eug. vd Linden '52-53".No longer availableDim. 43 x 54cmEstimate: € 50 / 100 -
#602“La IIe Fête Flamande”. Gravure door J.-Ph. Le Bas naar David Teniers II. XIXde eeuw.
"The Second Flemish Festival". Engraving by J.-Ph. Le Bas after David Teniers II. 19th century.No longer availableDim. 51 x 74 cmEstimate: € 50 / 80