#572Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.
#685Een gesculpteerd bijzettafeltje op driepoot met een rond blad.
A carved side table with three legs and a round top.No longer availableDim. h 75 x Ø 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#670Vijftien verschillende bronzen penningen, twee van zilver en één van tin van de 19de en 20ste eeuw. Belgische, Chinese jaar van de tijger, Duitse, Engelse, Franse Charles de Gaulle van 15 gr., één Italiaanse ecu van 1992 van 50 gr. en Nederlandse.
#535Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#67A. DuboisEen aardewerken jardiniere 14 x 34 cm en een asbak 18cm. Gemerkt “A.Dubois”.
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#689Frank Van Bommel‘Desolaat woestijnzicht’, gouache op papier, getekend Frank Van Bommel, 1984.
"Desolate desert view," gouache on paper, signed by Frank Van Bommel, 1984.No longer availableDim. h 32 x b 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
A lot of six carved wooden chairs with wicker seats. One with a damaged leg.No longer availableDim. 104 x 48 x 48cmEstimate: € 60 / 80