#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
#242Eugène Meulemans‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
#157A. Rolle“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
"Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 500 / 600 -
#423Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.
#628Een Chinese staanlamp.
A Chinese table lamp.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#699Een oude viewmaster met 60 kaarten.
An old viewmaster with 60 cards.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#112”Gesluierde dame”. Een bronzen plaquette in houten kader, onderaan gesigneerd.
"Veiled Lady." A bronze plaque in a wooden frame, signed at the bottom.No longer availableDim. 31 x 20cmEstimate: € 150 / 250 -
#529Leonor Fini‘Naakt op schommel’, een lithografie genummerd 22/175 door Leonor Fini, gesigneerd buiten de plaat.
"Nude on swing," a lithograph numbered 22/175 by Leonor Fini, signed outside the plate.No longer availableDim. h 56 x b 39 cmEstimate: € 300 / 400 -
#650Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#359Een barokke spiegel met een gedreven koperen lijst met floraal motief.
A Baroque mirror with an embossed copper frame featuring a floral motif.No longer availableDim. 64 x 35 cm (lijst)Estimate: € 100 / 120