#647Bay KeramikEen keramische tafellamp. Lichtpunten bovenaan en binnen.
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#643PM TamsonEen vintage meetinstrument, gemerkt PM Tamson Den Haag.
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#50Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.
#233Een Majolica aardewerken bord. Eind 18e eeuw. Barst tot halverwege midden.
#143Delvaux‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
#557Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.
#155Romain Malfait“Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#56Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.No longer availableDim. 73 x 48 x 33cmEstimate: € 160 / 180