#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#614“Nova Antquae Flandria.” Kaart van Vlaanderen door ‘D. Auberto Mireo’. 18de eeuws.
#657Een lot van 6 polychrome wijwatervaten.
A lot of 6 polychrome holy water fonts.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
#36Een kaarttafel met klapblad in gefineerd mahoniehout en groen vilten blad.
#636Een rode lederen relax fauteuil.
A red leather recliner chair.No longer availableDim. 113 x 76 x 76cmEstimate: € 80 / 120 -
#423Een Marklin HO locomotief, BR204, 3449, Hamo 8349 in originele verpakking.
#508Een blauw-wit Chinees porseleinen tuinkruk met floraal motief.
#173“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
"Mercury." A patinated bronze sculpture on a marble pedestal. After Jean Bologne. Fine cast.No longer availableDim. 90cmEstimate: € 400 / 500 -
#451Een Chinees porseleinen lachende boeddha, gemerkt onderaan.
A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.No longer availableDim. 75 x 107 x 127cmEstimate: € 100 / 110