Other lots in this auction
-
#651Karel Biddeloo
Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#30
Een akoya parelhalssnoer met zilveren slot.
An Akoya pearl necklace with a silver clasp.No longer availableDim. 835‰Estimate: € 80 / 120 -
#177The Gramophone & Typewriter Ltd
Een grammofoon van fabrikant ‘The Gramophone & Typewriter Ltd.’ uit London, ca 1910, de voorloper van His Masters Voice, met koperen hoorn.
A gramophone by manufacturer 'The Gramophone & Typewriter Ltd.' from London, ca 1910, the predecessor of His Masters Voice, with a brass horn.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#8Val Saint-Lambert
Een Val Saint Lambert toiletset bestaande uit een karaf met glas, een klein karafje en een dekselpotje. En nog een reserve stop.
A Val Saint Lambert bedside set consisting of a carafe with glass, a small carafe, and a lidded pot. And an extra spare stopper.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#603
Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.No longer availableDim. H.21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#194A. Willems
“Kapelletje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapel in the Forest". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#12
“Parijs stadszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paris cityscape." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#220
Een 18 karaats geelgouden broche met drie briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold brooch with three brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 400 / 500 -
#21
Een oude (trein)-lamp in messing op een voet gemonteerd met bovenop een plaatje waarop vermeld ‘Phares Auteroche’.
An old (train) lamp made of brass, mounted on a base with a plate on top that reads 'Phares Auteroche'.No longer availableDim. h 46 x Ø 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#119B. Siereveld
‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
'Harbor view', oil on canvas, signed B. Siereveld.No longer availableDim. h 60 x b 50 cmEstimate: € 100 / 200 -
#217Jef De Keyser
Een buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
A bust in terracotta with chip damage at the bottom. Signed on the back.No longer availableDim. 32 x 43 x 30 cmEstimate: € 120 / 160 -
#520
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 650 / 750