#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#601Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.
#40Een armband met drie rijen akoya parels en een 18 karaats witgouden slot bezet met robijnen.
A bracelet with three rows of Akoya pearls and an 18 karat white gold clasp adorned with rubies.No longer availableDim. H. 33 en 30 cmEstimate: € 400 / 500 -
#88Etabl. J.Schuybroek. S.A. Hoboken-AnversEen groot halfcilindervormig koffieblik, met opschrift “Café Biggelaar”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
A large semi-cylindrical coffee tin, with inscription "Café Biggelaar". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".No longer availableDim. 49 x 36cmEstimate: € 100 / 150 -
#629“Kabuki scene met samurai en gheisa.” Aquarel op zijde. Met uitgesneden rand.
"Kabuki scene with samurai and geisha." Watercolor on silk. With cut-out border.No longer availableDim. 27 x 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.No longer availableDim. 201 x 110 x 38 cmEstimate: € 200 / 240