Other lots in this auction
-
#365
Een vintage Chinees porseleinen dekselvaas met fo-hond bovenaan, verguld floraal en figuratief decor.
A vintage Chinese porcelain lidded vase with a foo dog on top, gilt floral and figurative decoration. -
#156
Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century. -
#53Wolfers Fréres
Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
A set of 12 silver coffee spoons in their original case. Marked with 3 stars in a triangle (Wolfers), 800‰. -
#173
“De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin. -
#13H. Bequet, Quaregnon
Een lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A lot of multi-colored Belgian porcelain, consisting of a bowl and carafe with gilded lines and floral details in relief. Marked at the bottom. -
#100
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central diamond of approximately 1 ct. and marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. -
#378
Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.
A plastic mannequin on a glass base, detachable. -
#350Butex Swiss
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .
An 18 kt yellow gold ladies' watch with filigree work and leather wristband. In working condition. -
#107
Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.
A lot of 7 diverse Tibetan and Nepalese ethnic artifacts.Place a bid ›Estimate: € 150 / 250 -
#190
Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
A pair of 18 kt white and yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.52 ct. -
#282Jan Michiel RuytenPeriod: 1813-1881
“Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.
"Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century. -
#26Giuseppe Gaetano Descalzi Chiavari
Een massief messing Chiavari design stoel. Medio 1970.
A solid brass Chiavari design chair. Mid 1970s.