Similar lots by type
-
#469Edgard Farasyn
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Mother with child". Oil on canvas, signed at the bottom. -
#499A. Schmidt
“Boerentafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, vermoedelijke reproductie.
"Peasant scene". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, presumed reproduction. -
#194Gustave HelinckPeriod: 1884 -1954
“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Fishing boats at sea." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#524Jules PostelPeriod: 1867-1955
“Boszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Forest view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#592
“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
"The Oyster-Muncher". Oil reproduction on canvas. Signed at the bottom. After painting by Jan Steen. -
#472
Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#175G. Claassen
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt. -
#552Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with Drinking Cows by the Pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#542Frans De BruynPeriod: 1867-1943
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Landscape with farms and drinking cows by the pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#199R. Mulders
“Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#424Frans Vantongerloo
Portret van Leonard Vantongerloo, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
Portrait of Leonard Vantongerloo, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated. -
#192Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927
“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Sheep Herd". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#209Jef De PauwPeriod: 1888 - 1930
‘Landelijk zicht bij nacht’, olieverf op doek, getekend Jef De Pauw.
"Rural Night View," oil on canvas, signed by Jef De Pauw. -
#562G. De La Garde
“Boszicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1944.
"Forest view with figures". A painting, oil on canvas. Signed and dated 1944 at the bottom. -
#572De Boeck
“Binnenvaart”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Schilferschade aanwezig.
“Inland shipping”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Flaking damage present. -
#492Charles Dubois
“Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.
"Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century. -
#464Jan van BeersPeriod: 1852-1927
“Dame met bloemenmand”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Onderaan gesigneerd.
"Lady with flower basket". A painting, oil on canvas, marouflaged. Signed at the bottom. -
#444Théo IdserdaPeriod: 1915-1922
“Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Marine." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#439Blommaert
Een wandtapijt schilderij op kunstof doek met vederen in het decor.
A tapestry made by Blommaert. Yet to be described. -
#539
Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.
An icon on a panel with 4 images of religious scenes. -
#584Luc GoossensPeriod: 1942-1982
“Radijzen in net”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “L. Goossens”.
"Radishes in a net." A painting, oil on panel. Signed at the bottom "L. Goossens." -
#532Els van Rompu
“Menseneters”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Menseneters". A painting, mixed media on canvas. Signed and dated 1997. -
#502Floris JespersPeriod: 1889-1965
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.
"Flower still life." Oil on canvas in a Baroque frame. Signed Jespers. -
#462Emile Durieux
“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
“Seaview with sailing ships”. Oil on canvas. Relined. Signed
Other lots in this auction
-
#25
Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
A bronze chandelier with glass flameshade and flowers. -
#402Pierre Deuse
“Visité par la Lumière”. Een scjilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Deuse en gedateerd 1989. Aantekeningen op de achterkant.
"Visited by Light." A painting, oil on canvas, signed by Pierre Deuse and dated 1989. Notes on the back. -
#350FE Roskopf
2 Roskopf zakhorloges, beide verso gemerkt. 1 met klein barstje in de wijzerplaat.
A lot of 2 Roskopf pocket watches, both marked on the reverse. 1 with a small crack on the dial. -
#99Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977
“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#197
Een paar grijze cassoletten van geaderd marmer met verguld bronsbeslag en dennenappel bovenaan.
A pair of gray cassolettes made of veined marble with gilded bronze fittings and pinecone finials on top. -
#415
Zes gekleurde champagne glazen van Boheems glas.
Six colored champagne glasses made of Bohemian glass. -
#588
Een grote vintage aardewerken vaas.
A large vintage earthenware vase. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#281
Een paar verguld bronzen kandelaars gedragen door een engel.
A set of 2 gilded bronze candlesticks carried by an angel. -
#38
Een vintage Duitse brandweerhelm, Tweede Wereldoorlog.
A vintage German firefighter helmet, WWII.Place a bid ›Estimate: € 50/75 -
#112Alexandre TielensPeriod: 1868-1959
“Zicht op de watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"View of the water mill". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#429Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949
“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom.