Other lots in this auction
-
#301Jammet-Seignoles, Limoges
Een theepotje op komfoortje van deels verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Une tisanière en porcelaine partiellement dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 45 -
#565
Een paar meerkleurig aardewerken lampenvoeten.
Paire de pieds de lampe en faïence multicolore.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 100 / 120 -
#460
Een paar 18 K witgouden oorbellen met geelgouden stoppers bezet met telkens twee kleine briljantjes en ovale saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt avec des bouchons en or jaune, chacune sertie de deux petits diamants et de saphirs ovales d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,16 gEstimate: € 240 / 300 -
#93Val Saint Lambert
Een fluitvaas van geslepen en magenta gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 66/180.
Vase flûte en cristal taillé et doublé magenta. Marqué et numéroté en bas 66/180.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#204Alfred Jacques VerwéePeriod: 1838 - 1895
“Schaap in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
"Mouton dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#419
“Jongensportret.” Potlood op papier. Draagt apocrief monogram. Gedateerd 22/09/1934.
"Portrait de garçon." Crayon sur papier. Monogramme apocryphe. En date du 22/09/1934.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#161
“Danseres”. Een bronzen beeldje een voet van arduin. Naar Bruno Zack. Met bronzen zegel.
"Danseur". Une statue en bronze avec une base en pierre bleue. À Bruno Zack. Avec cachet bronze.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#700Lourdes
Vier verschillende paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. Twee van zilver en twee van verzilverd metaal.
Quatre chapelets différents construits avec des cristaux Swarovski. Deux en argent et deux en métal argenté.No longer availableDim. -Estimate: € 80 / 120 -
#415
Een vaas van gesatineerd oranje glas.
Vase en verre orange satiné.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 45 -
#493Goebel, Germany
“Schoolgirls”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 177/III.
"Écolières". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 177/III.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#477
Een paar cilindervormige cachepots van chinees wit en blauw porselein.
Une paire de cache-pots cylindriques en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 20 cm Ø 20 cmEstimate: € 160 / 180 -
#284Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966
“Stilleven met bloemen en koffiekop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs et à la tasse de café". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60 / 80