#294C DelienEen driemaster op volle zee, olieverf op doek. Gesigneerd.
#389‘Plein te St Anneke’, een ets door Jaak Gorus genummerd 25/45.
#244‘Zittende dame met kruik’, Olie op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd in vergulde kader.
'Sitting Lady with Jug', Oil on canvas, unclearly signed in gilt frame at the lower left.No longer availableDim. h 45 x b 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#730“L’union fait la force”. Een zakhorloge met tafereel op achterkant. Souvenier de L’Independance 1905.
"L'union fait la force" translates to "Unity makes strength" in English. It is the national motto of Belgium and also appears on the coat of arms of Haiti.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#356Een antieke massief houten koffer.
#414J Pinx“Vue de l’Escaut en Flandre”. Een gravure op papier.
#568Een grote gietijzeren tuinvaas.
#483Een beeldje van een Chinese dame in jade, het hoofd is gelijmd.
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#727RobbedoesEen lot van 11 Robbedoes hardcover albums met verzamelde nummers. nr 130-134 & 139. En 160, 162, 165, 166, 170.
#125Muller FrèresEen Art Deco glaspasta hanglamp met 1 coupe, 3 blakers, gesigneerd Muller Frères.
#531Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Personages op het strand, abstract.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Figures on the beach, abstract." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 500 / 600