#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#759“Hoeve achter de fruitbomen”. Olieverf op karton, , onleesbaar gesigneerd in vergulde kader.
#165Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#431RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1762-1861. Periode ‘72-’73.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1762-1861. Period '72-'73.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#49Josephus NauwensPeriod: 1830-1886Bos- en rivierlandschap met vissers”. Een pentekening op papier. Onderaan gemerkt “composé et dessiné à la plume par Jos. Nauwens 1852."
"Forest and river landscape with fishermen". A drawing on paper. Marked at the bottom "composed and drawn with a pen by Jos. Nauwens 1852."No longer availableDim. 26 x 32cmEstimate: € 100 / 150 -
#382“Weenen” Een gravure op papier. Opschrift “Weenen, de Stoel des H. Roomschen Ryx, gelegen aen den Donau. Vienna, priscis Vindibona, sacri Romani Imperii sedes, Austriae ornamentum.Pet. Schenk Amst: C.P”
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#23Een gevarieerd lot van 5 wandelstokken waarvan 2 volledig in hout, 1 met koperen handvat met de voorstelling van een aap, 1 met een hoornen handvat en 1 met verzilverde kop.
A varied lot of 5 walking sticks, including 2 fully made of wood, 1 with a copper handle depicting a monkey, 1 with a horn handle, and 1 with a silver-plated head.No longer availableDim. h 101 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682C. Castagne“Marina.” Aquarel op papier. Gesigneerd, gedateerd ‘37.
"Marina." Watercolor on paper. Signed, dated '37.No longer availableDim. 25,5 x 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#770Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
A silver pocket watch 800‰ under glass dome with base and with watch chain.No longer availableEstimate: € 160 / 200