#22Arsène KennisPeriod: 1888 - 1973Parkzicht bij herfst, olieverf op het paneel.
#14J CooperSchots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.
Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 80 -
#468“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
#67VictoriaEen porseleinen vaas, versierd met figuren, vergulde details en kleurpallet. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije.
A porcelain vase, decorated with figures, gilt details, and a colorful palette. Marked "Victoria Czechoslovakia."No longer availableDim. 40cmEstimate: € 200 / 220 -
#294C DelienEen driemaster op volle zee, olieverf op doek. Gesigneerd.
#448Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
A varied lot of colorless crystal and glassware, including bells, vases, ashtrays, etc.No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#715A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1Een stel van 2 laat 19e eeuwse Staffordshire dogs, niet gemerkt.
A pair of two late 19th-century Staffordshire dogs, unmarked.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Een Chinese pietra dura uit speksteen met figuur in landschapstafereel. 20e eeuw.
A Chinese pietra dura made of soapstone with a figure in a landscape scene. 20th century.No longer availableDim. 69 x 23cmEstimate: € 120 / 200