#532Een vergulde, rood- en zwartgelakte houten lijst met 18 ofudas.
#50Een 18 karaats geelgouden halsketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,29 ct.
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#126Een mahoniehouten tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. XIXde eeuw.
A mahogany wooden two door display cabinet in Empire style. XIXth century.No longer availableDim. 133x49x220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#634Laeremans“Starr.44 Percussion revolver 1876”. Een schilderij, aquarel op papier, gesigneerd “Laeremans”.
#301Een hotelbelletje in messing voorstellend een aap op een schildpad met banner waarop vermeld ‘Train De Plaisir’.
#29Frits MondriaanBoszicht bij Herfst, olieverf op doek.
#373Kapoentjes“Kapoentjes” Een lot van 4 vintage album strips.
"Kapoentjes" A lot of 4 vintage comic strips.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#134Jules Dubois"Twee boten op het strand, een sloep op het strand bij valavond", olieverf op paneel. Gesigneerd.
#555Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#541Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500