#349André Dillen“Boomkapel”. Een ets op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 12/15.
#340Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableOnline onlyDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The knitter". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#431Henri Waumans“Knotwilgen aan de beek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Willow trees by the stream." Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125“Landschap met windmolen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Sporen van houtworm schade.
"Landscape with Windmill." A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Shows traces of woodworm damage.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 57cmEstimate: € 50 / 75 -
#217Roelof“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase with Flowers". Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#134“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
#344Gust VerelstPeriod: 1901 -1978Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
#257Een barokke spiegel met een gedreven koperen lijst met floraal motief.
A Baroque mirror with an embossed copper frame featuring a floral motif.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 35 cm (lijst)Estimate: € 100 / 120 -
"Abstract figure". A print on paper. Signed and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 34 cmEstimate: € 20 / 40