#98“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Santa’ Gedateerd 1928.
#201Vijf diverse lijsten met foto’s en schilderijen.
#243“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
"Still life". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Crab D" and dated 1946.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 28cmEstimate: € 25 / 50 -
#418‘Dédié à Monsieur Papillon De La Ferté. Een ingekleurde gravure in houten kader.
"Dedicated to Mr. Papillon De La Ferté. A colored engraving in a wooden frame."No longer availableOnline onlyDim. h 49 x b 36 cmEstimate: € 10 / 20 -
#378Een lot van vier XIXe eeuwse lithografieën met betrekking tot Antwerpen.
A lot of four lithographs from the XIXth century depicting Antwerp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#41Een lot van 3 gravures op papier, diverse thema’s.
A lot of 3 engravings on paper, various themes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#156Baken“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
#114Een gobelin met Middeleeuws tafereel in massief eiken kader.
#342Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
A mirror in an extravagantly decorated gilt frame.No longer availableOnline onlyDim. h 68 x b 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61Theo Van de Vyver“Orthodoxe man”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
#251Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
2 engravings, Torun and Gdynia, both signed outside the plate, 'Edward Kuczynski'.No longer availableOnline onlyDim. h 23 x b 33 cmEstimate: € 80 / 120