#71Een tweeloops geweer - A Marseille.
#365Een smeedijzeren haardscherm versierd met koperen bollen.
#428Quba, CongoEen masker van gebeeldhouwd hout op staander.
A carved wood mask on a stand.No longer availableDim. h 43 (73) cmEstimate: € 160 / 220 -
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct. EVVS1.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 1.56 ct. EVVS1.No longer availableDim. 7,45 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#520“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 0.50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500 -
#313Een groene slanke glaspasta vaas.
A green slender glass paste vase.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 55 / 75 -
#561NotephoneEen grammofoon met interne klankkast.
#165Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .
A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#518Een lot van 5 Chinees polychroom houten snijwerken in relief, bestaande uit twee afzonderlijke paradijsvogels, een reliëf met vink, vissen en vleermuis.
A lot of 5 Chinese polychrome wooden carvings in relief, consisting of two separate birds of paradise, a relief with finch, fish and bat.No longer availableDim. 64 x 36, 56 x 35, 28 x 12, 22 x 14, 14 x 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#517Een lot van 5 Chinees vergulde gelakte houten snijwerken in reliëf, bestaande uit drie afzonderlijke werken met bloemen en vogels tussen de takken & twee afzonderlijke veldslagen.
lot of 5 Chinese gilt lacquered wood carvings in relief, comprising three separate works with flowers and birds among the branches & two separate battles.No longer availableDim. 19 x 55,5 - 21,5 x 49,5 - 12,5 x 63 - 9,5 x 43 - 9,5 x 50 cmEstimate: € 60 / 100