#255Een notenhouten langwerpige bijzettafel.
A walnut elongated side table.No longer availableDim. 50 x 44 x 124 cmEstimate: € 40 / 50 -
#698Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
#72Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Lichtspel op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Light play on the Scheldt”. Oil on board. Signed and dated 1958.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 12 / 200 -
#127Een barok kruisbeeld met een corpus van palmhout. XVIIIde eeuw. Kleine manco’s.
A baroque crucifix with a boxwood corpus. XVIIIth century. Small flaws.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 200 / 300 -
#468Een paar bronzen gesculpteerde Sfinks kandelaren op marmeren voet.
#109Albert Steel“Landschap bij avondschemering”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Landscape at Twilight”. Oil on canvas. Signed and dated 1935.No longer availableDim. 40x30 cmEstimate: € 150 / 220 -
#598Een zeshoekig Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#645Een plaasteren zuiltje.
A plaster column.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 20 / 30