Other lots in this auction
-
#515Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.
A 19th century longcase clock. Carved walnut. With a work by Wilhelmus Wessels 'Orlogiemaeker à Gelen'. In working condition.No longer availableDim. h 266 cmEstimate: € 300 / 400 -
#290Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ecu”. Centraal geel goud (3,55 g - 900‰) met een zilveren rand (19,5 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ECU”. Central yellow gold (3.55 g - 900‰) with a silver rim (19.5 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#311Val Saint LambertEen coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
A coupe of colourless crystal with a silver-plated base. Marked.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#537Een gazelle-gewei op muurplaat.
Gazelle antlers on wall plate.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#658Een bloempotje van Imari porselein. Omstreeks 1900.
A flower pot of Imari porcelain. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#270“Olympische spelen Montreal 1976. Een collectie van vier zilveren munten in etui. 2 van 10 CAD, 2 van 5 CAD. 925‰.
“Olympic Games Montreal 1976. A collection of four silver coins in case. 2 of 10 CAD, 2 of 5 CAD. 925‰.No longer availableDim. 134,55 g - 925 ‰Estimate: € 50 / 70 -
#452Prosper De TroyerPeriod: 1926“Moeder en Kind”, gewassen Chinese inkttekening op Ingrespapier, bovenaan links gesigneerd en gedateerd. Ingelijst in houten lijst.
“Mother and Child”, washed Chinese ink drawing on Ingres paper, signed top left. and dated. Framed in wooden frame.No longer availableDim. 60 x 45cmEstimate: € 180 / 220 -
#450Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1 ct. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central sapphire of +- 1 ct. and diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1 ct.No longer availableDim. 6,54 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#322Zeiss IkonEen Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.
A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.No longer availableDim. 10,5 x 11 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Frans Bosteels“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Navy". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542“Hoevezicht met hooimijten.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farm view with haystacks.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 65 x 51 cmEstimate: € 55 / 65

