#63Een lot van twee Belgische officierssabels, waarvan één gegraveerd: ‘Pour le Roi et la Patrie.’
A lot of two Belgian officer's sabers, one of which is engraved: 'Pour le Roi et la Patrie.'No longer availableDim. L: 105 & 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#436Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.
#621Lot van 2 Japans Imari porseleinen sierborden, bloemendecor.
#701Fauteuil à la reine, gebeeldhouwd in Régencestijl.
Armchair à la reine, sculpted in Regency style.No longer availableDim. H:103cmEstimate: € 60 / 100 -
#335Een etui met een messingen goudweegschaaltje, Compleet met kleine gewichten.
A case with a brass gold scale, complete with small weights.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#165Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een musketierskop, amberen steel .
A short pipe with meerschaum pipe in the shape of a musketeers head, amber stem.No longer availableDim. L: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Jan Kennis“De Sacristie.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#84Frans Bosteels“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#641Een design glazen vaas, golvend ontwerp, blauw/wit.
A design glass vase, wavy design, blue / white.No longer availableDim. 43 x Ø20cmEstimate: € 75 / 125