#133Roger Paul BlochePeriod: 1865-1943“Le Froid”, bronzen beeld van koppel in de koude, gesigneerd onderaan “P. Roger Bloche”.
"Le Froid", bronze sculpture of a couple in the cold, signed at the bottom "P. Roger Bloche”.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 250 / 400 -
#124Grote ovale spiegel met ornament bovenaan, verguld.
Large oval mirror, ornament on top, gilded.No longer availableDim. h 132 x b 32 cmEstimate: € 175 / 200 -
#481Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#220Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#250Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.10 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#477Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
#64Frans BoeyePeriod: 1888 - 1968“Heidelandschap.” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Heathland.” Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 27,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#58Militaire bajonet in lederen schede, genummerd.
An 18 karat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.18 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 1250 / 1350