#84Frans Bosteels“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#505Een tweedeurskast met houtinleg en twee valse laden in de deuren. Met roodmarmeren blad.
A two-door cabinet with wood inlay and two false drawers in the doors. With red marble top.No longer availableDim. 114 x 131 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#277Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
#562Een Thais borduurwerk met hindoeïstisch tafereel.
A Thai embroidery with Hindu scene.No longer availableDim. 135 x 90 cmEstimate: € 75 / 100 -
#73Een Hollandse officierssabel, gegraveerd ‘Yzerhouwer.’
A Dutch officer's saber, engraved 'Yzerhouwer.'No longer availableDim. L: 106 cmEstimate: € 120 / 180 -
#433Een serie van vijf porseleinen borden met een blauw en wit bladmotief in reliëf. Chinees werk, onderaan gemerkt.
#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#116Een Davenport bureautje van gefineerd notenhout. Rechts kleine laden, links valse laden, gebeeldhouwde poten. XIXde eeuw. Enige slijtage aan het fineer.
A Davenport desk made of veneered walnut. Small drawers on the right, false drawers on the left, sculpted legs. XIXth century. Some wear to the veneer.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 130 / 140 -
#610Must de CartierEen bruinlederen portefeuille in originele doos, met stofdoos en certificaat.
A brown leather wallet in original box, with dust box and certificate.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#171Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.
A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.No longer availableDim. 229,75 gEstimate: € 150 / 200