#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#17Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#293Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).
#213Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
#139Herman Jacobs“Antwerps barokinterieur”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
"Antwerp baroque interior". Oil on canvas. Attributed to.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#155Een grote figuratieve pijp met steel en kop van gebeeldhouwd meerschuim. Benen mondstuk.
A large figurative pipe with stem and head of sculpted meerschaum. Bone mouthpiece.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#432Frank MortelmansPeriod: 1898-1986“Portret van man met hoed”, pastel op papier, afgebeeld portret van man met hoed en kostuum, gesigneerd onderaan “F Mortelmans, augustus 1941” bijschrift “als blijk van genegenheid en oorlogsjaren Krijgsgasthuis”.
#322Zeiss IkonEen Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.
A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.No longer availableDim. 10,5 x 11 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60