#106
#185
#639
Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#523
Een 4-paneels gestoffeerd kamerscherm met leder look en Oosters decor.
A 4-panel upholstered screen with leather look and Oriental decor.No longer availableDim. 180cm x 54(x4)cmEstimate: € 120/200 -
#308Hergé
“Les cigares du pharaon.” Hardcover 1955. Minieme schade aan de rand.
#446
Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
#329
Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
#219
Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
#350
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#337
#621
Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
#579René CarcanPeriod: 1925-1993
“La Fleur Paysage”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Fleur Paysage”. Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 65 cmEstimate: € 50/70