#489Paul LengellePeriod: 1908-1993“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#579“Maria met kind”. Een icoon op houten paneel.
"Maria with Child". An icon on wooden panel.No longer availableDim. 37 x 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#492“Bloemenstilleven”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gerestaureerd.
"Flower still life." A 19th century painting, oil on canvas in a gilt frame, restored.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#509Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Geometrisch abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Verso gesigneerd en gedateerd 1986
"Geometric abstract." A painting, mixed media on panel. Signed and dated 1986 on the back.No longer availableDim. 12,5 x 21 cmEstimate: € 400 / 600 -
#612R. Hellemans“Bosdreef bij lentezon”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Gesigneerd R. Hellemans.
"Bosdreef in Spring Sun". A painting, oil on canvas in a gilt frame. Signed R. Hellemans.No longer availableDim. 78 x 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Industriële rivierlandschappen”. Een lot van 5 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso titels.
"Industrial river landscapes". A lot of 5 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom, titles on the back.No longer availableDim. 29 x 43 & ... & 34 x 32 cmEstimate: € 500 / 750 -
#202Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Bloemstilleven”, “Interieur”, “Gevelaanzicht”. Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life", "Interior", "Facade view". A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 29 & 44 x 30 & 26 x 34 cmEstimate: € 300 / 450 -
#632“Baaizicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bay view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Heidezichten”. Een lot van 7 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heath landscapes". A lot of 7 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 22 & ... & 27 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#25Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
#484“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#222Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Natuurlandschappen”. Een lot van 4 olieverf schilderijtjes, waarvan 2 op doek en 2 op paneel. 2 onderaan gesigneerd en 2 toegeschreven aan Leopold Muller.
#594“Christus omringd door 7 heiligen”. Een geschilderd icoon met sporen van sleet.
"Christ surrounded by 7 saints." A painted icon with signs of wear.No longer availableDim. 43 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#199Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Bos en plattelandsgezichten”. Een lot van 4 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. ”Capellen”, “Polder”, “Pondrôme”, “192”.
"Forest and countryside views". A lot of 4 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Capellen", "Polder", "Pondrôme", "192".No longer availableDim. 25 x 35,5 & 20 x 34,5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#499Felix De BoeckPeriod: 1898-1995“Gestileerde zonsondergang”. Een schilderij, olievef op paneel.
"Stylized Sunset". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 6 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
"Industrial river landscapes." A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titles on the reverse.No longer availableDim. 31 x 45,5 & ... & 21,5 x 24 cmEstimate: € 300 / 400
#389Jan Kennis“Portret van een man”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan Kennis.
#416Een vintage professioneel statief in aluminium, Bolex Paillard Camera Tripod 59. Met originele draagtas.
A vintage professional aluminum tripod, Bolex Paillard Camera Tripod 59. With original carrying case.No longer availableDim. h 155cmEstimate: € 80 / 120 -
#132Een emaillen reclamebord van Tigra, uitgebracht na het overlijden van Angelina Saey (1933 - 1979), het Antwerpse fotomodel dat model stond voor het iconische logo. Email Belge TPB 4/3/89.
An enamel advertising sign from Tigra, released after the death of Angelina Saey (1933 - 1979), the Antwerp photo model who posed for the iconic logo. Email Belge TPB 4/3/89.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 250 / 300 -
#53Endre Szasz Hollohaza HungaryEen vintage design vaas met zwart en vergulde details. Onderaan gemerkt. Ontwerp door Endre Szasz voor Hollohaza Hungary.
A vintage design vase with black and gilded details. Marked at the bottom. Designed by Endre Szasz for Hollohaza Hungary.No longer availableDim. 26 x Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345Een Art-Deco luchter in aluminium en opalineglas.
#19Een lot van drie daguerreotypes, 19e eeuws, bestaande uit twee damesportretten en een zicht op een kuuroord in de bergen.
A lot of three daguerreotypes, 19th century, consisting of two portraits of women and a view of a mountain spa.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#645Een aardewerken bord in Delfts blauw stijl, versierd met florale en geometrische motieven en een pauwstaartmotief, vermoedelijk uit het begin van de 19e eeuw.
An earthenware plate in Delft blue style, decorated with floral and geometric motifs and a peacock feather motif, likely from the early 19th century.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99Alphonse Mora“Zeilboten bij avondgloren”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd A. Mora.
#281Een retro tafellampje met kunststoffen beeldje van een olifant. Metalen arm met 1 lichtpunt en glaspasta bolvormige kap.
A retro table lamp with a plastic figurine of an elephant. Metal arm with 1 light point and a glass paste bulb-shaped shade.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#51Een lot van drie vazen blauw en wit aardewerk met floraal decor. Gemerkt De Porceleyne Fles.
A lot of three blue and white ceramic vases with floral decoration. Marked De Porceleyne Fles.No longer availableDim. 27,5 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#564Een lot van 12 stapelbare conferentiestoelen met metalen poten, zwarte kunststoffen zitting en rug.
A set of 12 stackable conference chairs with metal legs, black plastic seat, and back.No longer availableDim. 85 x 40 x 45 cmEstimate: € 120 / 180