#504
Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
#394Maria Innocentia Hummel
#248
Een paar antieke spoorweglantaarns.
#281Val Saint-Lambert
Een fruitschaal met rond voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. En met label.
#60
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de saphir et de brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,12 gEstimate: € 250 / 300 -
#617
Een paar porseleinen beeldjes uit de Chinese dierenriem.
Une paire de figurines en porcelaine du zodiaque chinois.No longer availableDim. h: 19 & 20 cmEstimate: € 85 / 100 -
Een rond glazen tafeltje met een voet in de vorm van een palmboom.
#145Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#169
“Madonna met kind”. Een gesculpteerd houten beeld.
"Vierge à l'enfant". Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#409Gysels
“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Malines". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 cm x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Val Saint-Lambert
Een cilindervaas van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Vase cylindre en cristal taillé, partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#561
Plat en porcelaine d'Imari à décor bleu sur blanc d'oiseaux dans un buisson fleuri. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 50 / 80