Other lots in this auction
-
#172Vlaamse School“De aanbidding van de herders”. Olieverf op koper. Gedateerd f. 1616.
« L'Adoration des bergers ». Huile sur cuivre. Daté f. 1616.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#259Marc Soens“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Nu féminin". Technique mixte sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#339Een bronzen aquamanille.
Une aquamanille en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#184P. Bosmans“Boszicht met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de forêt avec étang". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#48Een Madonna met kind van gepolychromeerd en verguld terracotta.
Une Vierge à l'Enfant en terre cuite polychrome et dorée.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Peeters“Vechtende hanen”. Olieverf op doek.
Combat de coqs. Huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#511“Steigerende paarden”. Twee groen gepatineerde bronzen beelden.
"Chevaux cabrés". Deux statues en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 550 / 600 -
#501Een dekselschaal van veelkleurig porselein met een Imari-decor. Dekselknop en voetstuk van verguld brons met onderaan een driepoot versierd met saterkoppen en guirlandes.
Bol à couvercle en porcelaine multicolore à décor Imari. Fretel et base du couvercle en bronze doré à fond tripode orné de têtes de satyres et de guirlandes.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#340“Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.
"L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.No longer availableDim. 90 x 55 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#182Een spotprent uit de Eerste Wereldoorlog. Olieverf op doek. Afgebeeld staat Paus Benedictus XV, gezeten op een gouden kalf op de Ark van het Heilige Verbond, gedragen door vooraan Keizer Wilhelm II naast de overleden Keizer Wilhem I die op zijn beurt Keizer Karel I van Oostenrijk aan de hand houdt. Achteraan Sultan Mehmet V met afgehakte Christenenhoofden in de hand en naast hem de duivel. In de achtergrond gesneuvelde en stervende soldaten op de flank van de berg Golgotha en met brand in de ver(..)
Un dessin animé de la Première Guerre Mondiale. Huile sur toile. Représenté est le pape Benoît XV, assis sur un veau d'or sur l'Arche de la Sainte Alliance, porté par l'empereur Guillaume II devant à côté de feu l'empereur Guillaume Ier qui à son tour tient l'empereur Charles Ier d'Autriche dans la main. À l'arrière, le sultan Mehmet V avec des têtes chrétiennes coupées à la main et à côté de lui le diable. En arrière-plan, des soldats tombés et mourants sur le flanc du mont Calvaire et avec du(..)No longer availableDim. 115 x 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#541Een paar gemberpotten van Chinees blauw en wit porselein. Gedecoreerd met vogels en bloemen.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 27cmEstimate: € 200 / 220 -
#640Een vierorige vaas met een bloemen decor in reiëf van Vlaams aardewerk op een staander.
Vase à quatre anses à décor floral en relief de faïence flamande sur pied.No longer availableDim. h: 131 cmEstimate: € 60 / 90

