Other lots by Hendrix
#56
Een paar houten Art Deco bijzettafeltjes.
#54W.O. Johann
“Dame met lange rok”. Schilderij. Gesigneerd.
"Lady with long skirt". Painting. Signed.No longer availableDim. 49 x 35 cmEstimate: € 200/240 -
#516
Handgeknoopt Oosters wollen tapijt met levensboom en afbeelding van dieren.
#209Val Saint Lambert
#271
Een Tiffany tafellamp met een rozendecor op de kap en bronzen voetje .
A Tiffany table lamp with a rose decor on the shade and bronze base.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 80/120 -
#704
#179
Een eiken kerkbank in gotische stijl met een bijhorend voetbankje .
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#350
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#10Unity
Een 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
#220
#373
Een paar Chinese blauwe en witte porseleinen gemberpotjes.
A pair of Chinese blue and white porcelain ginger jars.No longer availableDim. h: 32 en 25 cmEstimate: € 80/120