#449Dees De Bruyn
“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portrait of a singer.” Lithograph numbered 22/35. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#144Edgard Farasyn
“Moeder met kind”. Olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#387
Een set van 3 kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met blauw en rood bloemendecor. Naar Imari voorbeeld, XIXde eeuw.
A set of 3 Chinese porcelain bowls and dishes with blue and red floral decoration. After Imari example, XIXth century.No longer availableDim. Ø 10,5 & 6,5 cmEstimate: € 45/55 -
#536Dagestan
Handgeknoopt wollen loper.
#424
“Abstract dorpszicht.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
#661Glamor
Een vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.
#37
Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#436
Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
#169
#104Juliaan De Vriendt
“Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.
#209Val Saint Lambert
#480
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.35 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 550/600