#357Een kom van Chinees blauw en wit porselein.
A bowl in Chinese blue and white porcelain.No longer availableDim. h 5,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#447LubaEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Luba, DRC.
#63Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
#288Een set van grote 2 messing kandelaars.
#287Een groot lot verzilverd bestek in 7 originele etuis. Bestaande uit: een taartschep, 3 sets van 12 en 1 set van 6 vorken. 4 sets van 12 en 1 set van 6 lepels, 12 kreeftvorken, een set ‘toi et moi’ servetringen, sets kleine lepels van resp. 12, 6, 2 en 2 in aantal, en 12 kleine vorken.
A large lot of silver-plated cutlery in 7 original cases. Consisting of: A cake server, 3 sets of 12 and 1 set of 6 forks. 4 sets of 12 and 1 set of 6 spoons, 12 lobster forks, a set of 'toi et moi' napkin rings, sets of small spoons of resp. 12, 6, 2 and 2 in number, and 12 small forks.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#219Een spiegel van gebeeldhouwd hout met console.
A mirror with sculpted wooden frame and console.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#60Een 14 karaats geelgouden trouwring.
A 14 karat yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#38Val Saint LambertEen karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
A cut crystal carafe, with red in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 41,5 cmEstimate: € 60 / 100