#277Royal Dux
Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
#379
Een verzilverd metalen chocoladekan. Onderaan gemerkt: Israel Sigmund Greenberg & Co.
#248Christofle, Paris
Een grote plateau, een ronde schotel, 2 onderzetters en een tafelschuier. Alle gemerkt.
#674Joseph Dirk Uittenbogaard
“Waterlandschap met eenden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial et canards”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#151
“De witte”. Bronzen borstbeeld naar Patris. Op marmeren sokkel.
#416Sarouk
Een wollen karpet.
Une carpette en laine.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413Val St-Lambert
Een vaasje in wit en rood glas. Gemerkt.
#666Kayseri
Een zijden tapijtje gedecoreerd met levensboom.
#183
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap in een toren.
#357Kopenhagen
Een ovale schotel met versiering van vogels en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1800.
Un plat ovale, rebord doré et décor d’oiseaux. Marque sous la base. Vers 1800.No longer availableDim. 31 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#511
“Zittende Guanyin.” Beeldje uit ivoor op sokkel.
#129Henri Joseph Pauwels
“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 88 cmEstimate: € 60 / 100