Other lots in this auction
-
#484J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#125
Een 18 karaats wit gouden Amerikaase trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. J. SI.
Une alliance américaine en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct. J. SI.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 800/1000 -
#797
Theeserviesje van polychroom Chinees porselein.
Service à thé en porcelaine polychrome chinoise.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 40/50 -
#561
Japanse wakizashi met lederen schede (scheurtje), voorzien van een werpmesje met bronzen grip, deels verguld. Plantvormige tsuba met vergulde details.
Wakizashi japonais à gaine en cuir (fissure), munie d’un petit couteau à manche en bronze, partiellement doré. Tsuba de forme végétal avec détails dorés.No longer availableDim. L. 51 cmEstimate: € 100/150 -
#748
Nepalese kukri met ingelegd heft en met lederen schede, versierd met koperdraad en blauw-en roodgekleurde pareltjes en voorzien van twee kleine mesjes, de Chakmak en de Karda. Kling met inscriptie “Nepal”.
Kukri népalais à manche incrusté et gaine en cuir décorée de fil de cuivre et de perles bleues et rouges. Muni de deux petits couteaux, le Chakmak et le Karda. Lame inscrit “Népal” en Hindi.No longer availableDim. L. 44 cmEstimate: € 100/150 -
#132
“Iove fulmin, de woede van Jupiter”. Een gravure van Schelte Bolswert naar een werk van Peter Paul Rubens, op twee pagina’s. Lichte vochtschade.
“Iove fulmin, le rage de Jupiter”. Gravure par Schelte Bolswert d’après Rubens, sur deux pages. Taches d’humidité.No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#195
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 10,13 gEstimate: € 350/450 -
#118
Een bronzen art deco beeldje van een vrouw.
Statuette art déco en bronze représentant une femme.No longer availableDim. h:19 cmEstimate: € 100/130 -
#149Jean Marie Tailliet
“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu couché”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#683
“De jager”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Moreau.
”Le chasseur”. Une statue en bronze sur pied en pierre de taille d’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 350/500 -
#692
“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
”Marais au coucher de soleil”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/180 -
#379
“De H. Justus” en “De Vlucht naar Egypte”. Twee XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Pieter Paul Rubens, waarbij één door Galle en één door Vanden Wijngaerde.
“Saint-Juste” et “La Fuite en Egypte”. Deux gravures du XVIIIe siècle d’après Pieter Paul Rubens dont une par Galle et une par Vanden Wijngaerde.No longer availableDim. 45 x 32 & 46 x 33 cmEstimate: € 150/200