Similar lots by type
-
#669Maurice VerbistPeriod: 1913-1984
“Vrienden nemen Christus van het kruis”. Pastel op papier. Gesigneerde en gedateerd 1977.
“La descente de la croix”. Pastel sur papier. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#374Pierre Jean Poitevin
Twee studies in houtskool op papier. Gesigneerd. En een andere in inkt.
Deux études en fusain sur papier. Signées. Et une autre en encre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#572René Guiette
“Zencompositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 18/07/61.
“Composition Zen”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 18/7/61.No longer availableDim. 19 x 12 cmEstimate: € 160/200 -
#469Jeanne Van Lindt
“Twee personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#564Helleu
“Portret van een jonge vrouw”. Zwart en rood krijt op papier. Gesigneerd.
“Portrait de jeune femme”. Craie rouge et noire sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 22,5 cmEstimate: € 100/150 -
#629Rik Van de Vorst
“Liggend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#675Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Dorpszicht”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 12 x 22 cmEstimate: € 160/200 -
#382Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Hoeve”, “Boereninterieur” en “Landschap”. Aquarel op papier. We voegen er een paar dorpszichten en vier landschappen aan toe. Potlood op papier, waarvan twee gesigneerd.
“Ferme”, “Intérieur campagnard” et “Paysage”. Aquarelle sur papier. Nous ajoutons une paire de vues de village et quatre paysages. Crayon sur papier, dont deux signés.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30/40 -
#589Floris Jespers
“Afrikaanse marktscène”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Scène de marché africain”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 380/420
Other lots in this auction
-
#506Roger Van BelleghemPeriod: 1922-2000
“Naakten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Nus”. Huile sur panneau. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 400/460 -
#620
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800/1000 -
#460Balmain
Dameshorloge van verguld staal. Quartzwerk met verlengstukjes.
Montre de dame en acier doré. Mouvement quartz et maillons de bracelet supplémentaires.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#73
Een grote en een kleine vaas van kleurloos kristal. De eerste Oostenrijks en met getorste ribben, de tweede gemerkt Val St. Lambert.
Un grand et un petit vase en cristal incolore. Le premier d’Autriche aux côtes torses, l’autre marqué de Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 30 & 20 cmEstimate: € 40/60 -
#177
“Jongen met kever” & “Meisje met vlinder”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Vermoedelijk Engels, XIXe eeuw. Kleine randschilfer onderaan.
“Garçon au scarabée” et “fille au papillon”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Probablement anglais, XIXe siècle. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#610
Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160/180 -
#388
Een lot diverse beeldjes van biscuit, porselein, hout enz.
Lot de statuettes diverses en biscuit, porcelaine, bois etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#144Albert Geudens
“De klokkengieterij”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 100/300 buiten de plaat.
“Les fondeurs de cloches”. Eau-forte. Signée et numérotée 100/300 hors planche.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25/35 -
#9
Een replica van een Oud-Griekse legerhelm van brons. Op een staander van plexiglas.
Réplique d’un casque antique grec en bronze. Sur piétement en plexi.No longer availableEstimate: € 110/130 -
#557
Een lot Aziatisch aardewerk, bestaande uit een waterdruppelaar, drie verschillende wijnkruikjes, waarvan één Birmaans, en een halsvaasje met een decor van kraanvogels.
Lot de faïences asiatiques comprenant un compte-gouttes, trois différentes cruches à vin, dont une de Birmanie et un vase à haut col et un décor de grues.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#6
Een achthoekige metalen hallantaarn.
Lanterne de vestibule octogonale en métal.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 110/130 -
#714Roger Boutens
“Onthulling”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
“Révélation”. Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120