Other lots in this auction
-
#376Een paar gebeeldhouwde stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met resp. roze en grijsblauw fluweel.
Une paire de chaises sculptées style Louis Philippe. Revêtement en velours rose et bleu-gris.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#133Een gobelin met vogels in een bosrijk decor. XVIIe eeuw. Zonder boorden.
Tapisserie représentant un paon et autres oiseaux dans une verdure. XVIIe siècle. Sans bordures.No longer availableDim. 252 x 510 cmEstimate: € 4000 / 6000 -
#223“Classicistische voorstelling van een vrouwelijk naakt op een leeuwin”. Een groep van wit marmer. Gerestaureerd. Onder presenteervitrine.
”Représentation classique d’un nu féminin sur une lionne”. Un groupe en marbre blanc. Sous vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#625Een halfronde klaptafel van gefineerd hout met tapse poten. Eerste helft XIXe eeuw.
Table à abattant en demi-lune en bois de placage. Pieds gaines. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 114 cmEstimate: € 120 / 200 -
#767Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer. Eén beschadiging aan de rand.
Deux assiettes et un vase mural en majolique. Dégât.No longer availableDim. Ø= 32 & 30; h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#143Een schelpvormige schaal en een vide-poche in de vorm van een mosselschelp met een vis. Beide 900‰ zilver. Japans werk. 274,5 + 571 gram.
Un plat en forme de coquille et un vide-poche en forme de coquille de moule et d’un poisson. Tout deux en argent, 900 ‰. Travail japonais. 274,5 gr + 571 gr.No longer availableDim. b: 28 & 23 cmEstimate: € 250 / 300 -
#315J. Joseph Hancet, JodoigneEen staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#275Een lot fantasiejuwelen allerlei in juwelendoos. We voegen er een art deco zakhorloge gemerkt Invar aan toe.
Un lot de bijoux de fantaisie dans un coffre à bijoux. Nous ajoutons une montre de poche de la marque Invar.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#505Een regulateur in gesculpteerd eikenhouten kast. Met slinger en sleutel.
Un régulateur dans une armoire en chêne sculpté. Avec balancier et clé.No longer availableDim. 78 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#270Een halssnoer van malachiet met een zilveren hanger 925 ‰ en malachiet.
Un collier en malachite et pendentif en argent 925 ‰ et malachite.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#144Raphaël LagyePeriod: 1862-1952“Kinderen op de boulevard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Enfants sur le boulevard”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 220 -
#800Een Venetiaanse luchter met tien lichtpunten en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à dix points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120

