Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.
Herman Brood

‘Bobby is op’, een tekening in viltstift op karton, gesigneerd Herman Brood met als opschrift: ‘zelf kleuren’. Toegevoegd een boek: De Sprong, in memoriam Herman Brood.

'Bobby is out', a drawing in felt-tip pen on cardboard, signed Herman Brood with the inscription: 'color yourself'. Included is a book: The Jump, in memory of Herman Brood.
Dim. 14,5 x 10,5 cm
SKU: 0503240549.
Categories: Boek, curiosa, Tekening.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #549
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #60

    Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.

    An 18 kt yellow gold commemorative coin for the Rubens year 1977.
    No longer available
    Dim. Ø 20 mm 6,43 g
    Estimate: € 220 / 240
  • #349

    Een amberkleurige glazen art-deco schaal, gemerkt Fait En Belgique.

    An amber-colored glass Art Deco bowl, marked Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h 13 x l 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #92
    Casimir Heymans

    Een lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.

    A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 37 x 33 cm (tekening)
    Estimate: € 120 / 180
  • #523

    Een paar geaderde marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen saterkoppen en bloemenguirlandes. Medio 1900.

    A pair of veined marble cassolettes, decorated with gilded bronze satyr heads and flower garlands. Mid-1900s.
    No longer available
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #329

    Een zicht op een brug in Frankrijk of Italie, potloodtekening, onduidelijk gesigneerd buiten de tekening en gedateerd 1858.

    A view of a bridge in France or Italy, pencil drawing, unclearly signed outside the drawing and dated 1858.
    No longer available
    Dim. 21 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #375

    Een vintage hifi-meubel, Philips Bi-ampli stereo fono-radiokast. Radio werkt nog, platenspeler te reviseren.

    A vintage hi-fi cabinet, Philips Bi-ampli stereo record player and radio cabinet. Radio is still working, record player needs servicing.
    No longer available
    Dim. h 65 x l 108 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #142
    Willem Anthonie Oepts
    Period: 1904-1988

    “Zuid-Frans landschap”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Southern French landscape." A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 45 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #293

    Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.

    A firefighter helmet by Gallet, France. We add two firefighter caps.
    No longer available
    Dim. H: 14-26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649

    “Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.

    "Fishing Port". Ink on paper. Illegibly signed and dated '77.
    No longer available
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #125
    Clément Massier

    Cache-pot op zuil in keramiek, vroeg 20ste eeuws, onderaan de cache-pot gemerkt Clement Massier.

    Cache-pot on stand in ceramics, early 20th century, marked Clement Massier at the bottom of the cache-pot.
    No longer available
    Dim. h 103 x Ø 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #45
    Glamor

    Een vintage Glamor diamantairslamp uit de tweede helft van de vorige eeuw.

    A vintage Glamor diamond air lamp from the second half of the last century.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #624

    Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.

    A lot of coral specimens and dried aquatic fauna.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #435
    Eero Saarinen

    Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.

    A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.
    No longer available
    Dim. 80 x 49 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #629

    Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.

    A lot of 10 different shells and 2 aquatic stones.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #364

    Een lot van drie werkjes uit Indïe, een eglomisé van een jonge dame in ornaat, een gouache met twee dames tussen de lentebloesems en een vogeltje op een tak.

    A lot of three works from India, an eglomisé of a young lady in ornate attire, a gouache painting of two ladies among spring blossoms, and a bird on a branch.
    No longer available
    Dim. 32.5 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Een verguld bronzen tempelleeuw op houten sokkel. Chinees werk.

    A gilded bronze temple lion on a wooden base. Chinese work.
    No longer available
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #450

    Een 14 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.

    A 14K yellow gold Flemish cross set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1.80 ct.
    No longer available
    Dim. 13,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #1
    Cortendorf, W-Germany

    Een porseleinen beeld van twee flamingo’s. Gemerkt Cortendorf, made in Western Germany.

    A porcelain statue of two flamingos. Marked Cortendorf, made in Western Germany.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #385

    Een beeld van een gezeten Chinese edelman in polychroom hout. Vertoond beschadigingen en mist één hand.

    A seated Chinese nobleman statue in polychrome wood. Shows damage and is missing one hand.
    No longer available
    Dim. h 33.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    “Chinees landschap”. Een inktschilderij op papier. Met opschrift en zegel gesigneerd, vermoedelijke uitvoering door Yang Mingyi.

    "Chinese landscape". An ink painting on paper. Signed with inscription and seal, believed to be executed by Yang Mingyi.
    No longer available
    Dim. 67,5 x 49,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #219
    Remi Lens

    lot van 3, “Hoc Est” Houtskooltekening op papier, onderaan in het midden gesigneerd, rechts, ingelijst in aluminium. -Bijgevoegd “Aanbidding van de herders”. Lithografie, simili Japon, genummerd 8/25 en gesigneerd onderaan rechts. -Bijgevoegd “Vlucht naar Egypte” “Landschap met hooimijten”. geaquareleerde tekening op papier, recto verso, niet gesigneerd.

    Lot of 3, “Hoc Est” Charcoal drawing on paper, signed at the bottom center, right, framed in alu. -Additional “Adoration of the Shepherds” sd Lithograph, simili Japon, numbered 8/25 and signed bottom right -Additional “Flight to Egypt” “Landscape with haystacks” watercolour drawing on paper, recto verso, not signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 51
    Estimate: € 150 / 250
  • #584

    Een lot van 4 zeepaardjes, 1 kikker en 1 vleermuis. Droog geconserveerde exemplaren.

    A lot of 4 seahorses, 1 frog, and 1 bat. Dry preserved specimens.
    No longer available
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191
    James Dixon & Sons, Sheffield

    Een set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.

    A pair of silver bonbon dishes marked Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 grams each.
    No longer available
    Dim. 540 gram
    Estimate: € 300 / 400
  • #614

    Een handgeweven Navajo wandtapijt aan een bamboe stok met veelkleurige repetitieve patronen.

    A hand-woven Navajo wall tapestry on a bamboo rod with colorful repetitive patterns.
    No longer available
    Dim. 173 x 99 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #79

    Een spiegel in vergulde kader met weelderige kuif.

    A mirror in a gilded frame with a lush crest.
    No longer available
    Dim. 125 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #75

    Een houten beeld van een Heilige met een zegepalm. Naar gotisch voorbeeld.

    A wooden statue of a Saint with a victory palm. Gothic inspired.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #666

    Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.

    Vase with hare in porcelain, marked Requena.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #51

    Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.

    A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #34
    Laurent Meeuws
    Period: 1909-1989

    “De mooie heid (?)”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 22/30.

    "The beautiful heid". An etching on paper, signed and numbered 22/30 at the bottom outside the plate.
    No longer available
    Dim. 29 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #193
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.

    A vase with foot "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Marked and with label and "M".
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #386
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Dim. 160 x 106 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #232
    Henri H.D.V.De Vooght

    “Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913. Klein scheurtje links/midden van het doek.

    "Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.
    No longer available
    Dim. 53 x39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #679
    Theo Verschaeren

    ‘Bedrijvigheid aan de kade’, ets op papier, getekend buiten de plaat Theo J. Verschaeren.

    "Activity at the quay", etching on paper, signed outside the plate by Theo J. Verschaeren.
    No longer available
    Dim. 34 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #422
    Alfred Lichter
    Period: 1917-2012

    “Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.

    "Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.
    No longer available
    Dim. 15 x 21 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #205

    Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.

    A glass crystal chandelier with 8 light points.
    No longer available
    Dim. H: 73 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #169
    Salvador Dali

    “Lady Godiva”. Litho. Gesigneerd en 71/250 buiten de plaat.

    Lady Godiva. Lithograph. Signed and 71/250 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 40 x 25
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More